Raktas į sėkmingą karjerą – mes patys

Kaip susirasti darbą, kai eini, eini į pokalbius, tau vis žada paskambinti, bet skambučio taip ir nesulauki?

Kai taip nutiko jaunai mamai Monikai, floristės profesiją įgijusi moteris nusprendė pati susikurti sau darbo vietą, o šiandien studijas viename iš profesinio rengimo centrų baigusios moters sukurtomis puokštėmis jau džiaugiasi dešimtys nuotakų. Ir dabar Monika nenustygsta vietoje – tai į kursus, tai į seminarus vyksta, o apie save sako, kad yra „išprotėjusi dėl gėlių“. Baristė Eleonora savo sėkmės receptą atrado atsitiktinai. „Studijuodama nutariau susirasti darbą, kad šiek tiek prisidurčiau, bet jau septyneri metai aš čia“, – pasakoja ji ir priduria, kad tas papildomas darbas seniai tapo pagrindiniu ir labai mielu, todėl „nori dar ir dar, ir tobulėji“. Būtent jos šiandien egzaminuos laidos „Nebijok pažinti“ žaidėjus: ekonomistą Vladą, sudijuojantį programavimą, bankinių operacijų specialistę Aistę, kuri po darbo mokosi italų kalbos ir kuria filmukus, anglų kalbos mokytoją Danguolę, išmokussią ir serviravimo meno, bei studentą Roką, jau išleidusį knygą apie dangų siekiančias svajones… Įgyti naujų žinių ir keliauti link savo svajonės galima daugybe būdų, pavyzdžiui, per edukacinius užsiėmimus įmonėje ar bbliotekoje. Durys į juos atviros visiems – nuo pradinuko iki žilagalvio senjoro.

Apie sėkmingą karjerą, kurios raktas mes patys – septintojoje TV laidoje „Nebijok pažinti“. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finasuojamo ciklo laida – jau šeštadienį, gruodžio 15 d. 9.30 val. per LNK.

Išsamiai apie mokymosi galimybes Lietuvoje, profesijas, kvalifikacijas, mokymo programas bei priėmimo taisykles – atviroje informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemoje AIKOS www.aikos.smm.lt, apie profesinio mokymo, formaliojo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo galimybes – Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro puslapyje www.kpmpc.lt, taip pat galite kreiptis į neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinatorių savo savivaldybėje.