Informavimo ir konsultavimo paslaugos, vykdant įgūdžių gerinimo politiką ES Valstybėse narėse bei Islandijoje ir Norvegijoje

Kviečiame susipažinti su CEDEFOP REFERNET ataskaitomis apie ilgalaikių bedarbių ir neaktyvių darbo rinkoje jaunuolių informavimo ir konsultavimo paslaugas, vykdant įgūdžių gerinimo politiką ES Valstybėse narėse bei Islandijoje ir Norvegijoje.

Ataskaitos skirtos pateikti koncentruotą informaciją apie nacionalines ilgalaikių bedarbių bei neaktyvių darbo rinkoje jaunuolių informavimo ir konsultavimo nacionalines strategijas bei sėkmės istorijas įgūdžių gerinimo srityje ES Valstybės narėse bei Islandijoje ir Norvegijoje.

Tikimės, kad minėtos ataskaitos suinteresuotiesiems asmenims ir institucijoms suteiks vertingų žinių, kurios sudarys prielaidas formuoti gerąją praktiką ilgalaikių bedarbių bei neaktyvių darbo rinkoje jaunuolių informavimo ir konsultavimo paslaugų srityje tiek nacionaliniu, tiek ES lygiais.

CEDEFOP REFERNET LIETUVA straipsnis:
Guidance and outreach for inactive and unemployed. Lithuania (anglų kalba)

Ilgalaikių bedarbių ir neaktyvių darbo rinkoje jaunuolių informavimo ir konsultavimo paslaugos, vykdant įgūdžių gerinimo politiką. Lietuva (lietuvių kalba)

CEDEFOP REFERNET teminių straipsnių seriją rasite: Guidance and outreach for inactive and unemployed

Comments are closed