Kviečiame dalyvauti seminare „KOMPLEKSINĖS PAGALBOS MODELIAVIMAS“ !

2017 m. kovo 29 d. (trečiadienį) Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centre vyks seminaras „Kompleksinės pagalbos modeliavimas“.

Seminaras skirtas: socialiniams pedagogams ir kitiems švietimo pagalbos specialistams, direktorių pavaduotojams ugdymui.

Seminaro tikslas – tobulinti pagalbos specialistų kompetencijas, padedančias plėtoti kompleksinę pagalbą mokykloje.

Tyrimais nustatyta, kad koordinuotas visų pagalbos specialistų, pedagogų ir kitų institucijų veikimas padidina pagalbos sistemos mokykloje tvarumą. Mokslininkai nustatė, kad daugelis mokykloje pagalbos strategijų nėra koordinuotos, kas didina specialistų perkrovas, bei mažina pagalbos efektyvumą. Kiekvienos įstaigos pagalbos sistema unikali ir individuali, pritaikyta konkrečiai situacijai, todėl bus orientuojamasi į seminaro dalyvio įstaigos pagalbos sistemos įsivertinimą ir tobulinimo sričių numatymą. Dalyviai mokysis iš savo patirties, ją analizuodami ir reflektuodami.

Seminaro lektorė – Dr. Odeta Merfeldaitė

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir Socialinio darbo instituto dėstytoja, profesionali supervizorė. Nuo 2004 metų veda mokymus pagalbos specialistams, pedagogams komandos formavimo ir valdymo, prevencinės veiklos modeliavimo temomis.

Registracijos anketą rasite čia. Registracija vyksta iki 2017 m. kovo 22 d.

Maksimalus seminaro dalyvių skaičius – 15.