Vadovavimas XXI amžiuje: šiuolaikinio vadovo žinynas

KTP-18
Programos kodas
6 val
Programos trukmė
35 Eur
Dalyvio kaina
2016-11-23 10:00
Seminaro vieta: Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, Geležinio Vilko g. 12, Vilnius

Programos trumpa anotacija/ tikslas ir uždaviniai
Kokybiškas mokymas ir kokybiška lyderystė – svarbiausi veiksniai, lemiantys geresnius mokymo rezultatus. Ši naujausiais moksliniais tyrimais ir šiuolaikinėmis vadovavimo bei lyderystės technikomis grįsta mokymo programa skirta švietimo organizacijų vadovams ir darbuotojams, siekiantiems tapti lyderiais organizacijoje.
Mokymų programa sudaryta taip, kad dalyviai įgytų teorinių žinių ir susiformuotų realius praktinius įgūdžius ir gebėjimus. Programos dalyviai turės galimybę (santykinai „saugioje“ aplinkoje) išmokti taikyti įgytas žinias praktinėse situacijose.
Programos dalyviai patobulins vadovavimo, lyderystės, planavimo, darbo organizavimo, užduočių paskirstymo įgūdžius (tikslų siekimas, laiko planavimas, prioritetų valdymas, užduočių delegavimas, susirinkimų vedimas), įgis žinių apie šiuolaikinius viešojo sektoriaus įstaigų valdymo ypatumus, sužinos, kaip vadovauti skirtingų kartų darbuotojams, sutelkiant juos bendrai veiklai, susipažins su naujausiais reikalavimais šiuolaikinės švietimo institucijos vadovui. Vadovai bus supažindinami su šiuolaikiniais vadovavimo įrankiais – mentoryste, koučingu (ugdomuoju vadovavimu) bei darbuotojų motyvavimo galimybėmis.
Ši programa yra dalis tęstinės mokymų programos, kuri sudaryta iš trijų dalių: šiuolaikinio vadovo žinynas, bendravimas ir bendradarbiavimas komandoje ir taikomoji psichologija: asmenybės branda ir pažinimas.
Programos tikslas:
Sustiprinti švietimo įstaigų vadovų vadovavimo kompetencijas, suteikiant žinių ir praktinių įgūdžių, kaip kasdieniniame darbe taikyti šiuolaikinius efektyvius vadovavimo metodus ir priemones.
Programos uždaviniai:
1. Suteikti žinių ir gebėjimų, susijusių su šiuolaikinės švietimo įstaigos valdymu.
2. Sustiprinti dalyvių vadovavimo ir lyderystės gebėjimus, atskleidžiant asmeninį vadovavimo stilių ir išgryninant vadovo sėkmingos veiklos principus.
3. Lavinti ir stiprinti vadovavimo kompetencijas, susijusias su laiko valdymo, prioritetų nustatymo, susirinkimų vedimo, tikslų kėlimo ir kt. gebėjimais.
4. Susipažinti su šiuolaikiniais vadovavimo įrankiais, įgyti jų taikymo praktinėje veikloje gebėjimų.

Programos rengėjai (autoriai)

Rūta Klimašauskienė. Koučingo specialistė (ICF – Tarptautinės koučingo federacijos
akreditacija), lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų
daktarė. Kūrybingumo skatinimo ir ugdymo autorinės programos kūrėja, kūrybingumo
blogo iniciatorė ir autorė.

Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo
naujovėmis.

Pagrindinis jos vedamų mokymų tikslas – padėti dalyviams atskleisti jų potencialą bei teorines žinias perkelti į savo kasdieninę veiklą formuojant ir tobulinant lyderystės, komunikavimo, komandinio darbo, emocinio intelekto, vadovavimo, problemų sprendimo, kūrybinio mąstymo įgūdžius. Rūtos mokymai sulaukia itin palankių vertinimų, kadangi ji geba atsižvelgti į dalyvių individualaus mokymosi ypatumus, patraukliai ir nestandartiškai perteikti žinias, įtraukti dalyvius į veiklą ir paskatinti juos aktyviai dalyvauti mokymosi procese.

Programą kuruojantis KPMPC darbuotojas

N. Daujotienė

Telefonas: (8 5) 249 7130

El. paštas: nijole.daujotiene@kpmpc.lt