Apgyvendinimo, maitinimo ir kelionių organizavimo paslaugų, sportinės veiklos, pramogų ir poilsio organizavimo sektorinis profesinis komitetas

1. Sima Giržadaitė-Bilė, UAB „Miesto alėja“ direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė – komiteto pirmininkė

2. Linas Daubaras, Lietuvos gidų sąjungos prezidentas, Lietuvos gidų sąjungos deleguotas atstovas (jam nesant, Danutė Bernatovič, Vilniaus gidų bendrijos pirmininkė, Lietuvos gidų sąjungos deleguota atstovė) – pirmininko pavaduotojas

3. Kęstutis Ambrozaitis, UAB „Lithuanian Tours“ generalinis direktorius, Lietuvos darbdavių konfederacijos deleguotas atstovas

4. Adomas Andrušaitis, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas, Lietuvos savivaldybių asociacijos deleguotas atstovas

5. Renaldas Čiužas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

6. Egidijus Dargevičius, UAB „Naujasis Vilnius“ valdybos narys, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

7. Vilija Bitė Fominienė, Lietuvos sporto universiteto Sporto vadybos, ekonomikos ir sociologijos katedros vedėja, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguota atstovė

8. Ričardas Garuolis, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ generalinis sekretorius, Gidų ir kelionių vadovų profesinė sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

9. Žydrė Gavelienė, Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, Lietuvos turizmo rūmų deleguota atstovė

10. Remigijus Kinderis, Klaipėdos valstybinės kolegijos direktoriaus pavaduotojas strateginei plėtrai, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguotas atstovas

11. Honorata Lyndo, JAV ambasados virtuvės šefė, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos tarybos narė, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos deleguota atstovė

12. Aurimas Mačiukas, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos vadovas, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos deleguotas atstovas

13. Tomas Petronis, Lietuvos sporto federacijų sąjungos projektų koordinatorius, Lietuvos sporto federacijų sąjungos deleguotas atstovas

14. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

15. Roma Šimukauskienė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro direktoriaus pavaduotoja, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

16. Evalda Šiškauskienė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguota atstovė

17. Ona Valainienė, Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos vykdančioji direktorė, Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos deleguota atstovė

18. Linas Žabaliūnas, Kaimo turizmo asociacijos prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

19. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

Informacijos atnaujinimo data 2019-06-17