10-TIES RENGINIŲ CIKLAS: PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!

Ar praktinės žinios vertingesnės nei teorinės? Verslo pasaulio atstovai neretai akcentuoja, jog užsitikrinti darbo vietą rinkoje paprasčiau profesinį išsilavinimą turintiems asmenims. Šiuolaikinį profesinį išsilavinimą įgijusiems atsiveriančias galimybes ir darbdavių lūkesčius puikiai atspindi šūkis – „PROFESINIS MOKYMAS – TAVO ATEITIES KARJERA!“. Tuo pačiu pavadinimu šią vasarą startavo 10-ties edukacinių-pramoginių renginių ciklas, kurio tikslas – keisti požiūrį į profesinio ugdymo galimybes. Skirtinguose Lietuvos miestuose vyksiančių renginių metu dalyviai bus supažindinami su profesinio mokymo ateities perspektyvomis, karjeros galimybėmis, verslo įmonėse naudojamomis inovatyviomis technologijomis bei sėkmės pavyzdžiais! Profesinis mokymas bus pristatytas net tik įtraukiančių diskusijų forma, bet ir kviečiant dalyvauti interaktyviose veiklose bei atlikti įvairias užduotis. Renginių dalyviai galės apsilankyti Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA Infomobilyje ir išbandyti bei pasimatuoti profesijas „gyvai“. Svarstantys, kokį profesinį kelią pasirinkti ar norintys atnaujinti profesijos žinias, galės užduoti rūpimus klausimus ir pasikalbėti su renginio svečiais, o visi atėjusieji – dalyvauti interaktyviose diskusijose apie tai, kaip įmonėms diegiant vis naujas šiuolaikines technologijas kinta profesinis mokymas ir pačios profesijos.

Viso renginio metu vyks ir viktorina, kurioje teisingai atsakiusieji į užduotus klausimus turės galimybę sudalyvauti įvairių gabumų reikalaujančiame rungčių ruože. Sportinėse rungtyse su paspirtuku, kur prireiks koordinacinių gebėjimų, futbolo kamuolio užduočiai reikės miklių kojų, užduotyje su dronu teks atskleisti pilotavimo gebėjimus, o su virtualios realybės akiniais turės galimybę panirti į virtualią erdvę ir ten patirti nuotykių, o kur dar profesinių mokyklų gudrumo, miklumo ir sumanumo reikalaujančios užduotys! O visų svarbiausia, kad sparčiausieji ir užduotis atlikę per trumpiausią laiką bus apdovanoti inovatyviais prizais. Taip pat pramoginę renginio dalį papildys ir miesto atlikėjai su savo skambiausiu repertuaru.

Renginiai vyks:

Šiauliai – 2018.08.29. (Vasario 16osios g. 61)

Panevėžys – 2018.08.30. (Laisvės aikštė)

Kaunas – 2018.08.31. (Rotušės aikštė)

Telšiai – 2018.09.06. (Turgaus aikštė)

Utena – 2018.09.11. (prie Utenos kultūros centro)

Ukmergė – 2018.09.12. (prie Ukmergės kultūros centras)

Jurbarkas – 2018.09.13. (prie Jurbarko kultūros centro)

Klaipėda – 2018.09.14. (Teatro aikštė)

Projektą inicijuoja Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras. Projektas „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“ (Nr. 09.4.1-ESFA-V-713-01-0001) įgyvendinamas ir finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

kpmpc-postas