Statybos, architektūros, inžinerijos veiklos ir susijusių techninių konsultacijų sektorinis profesinis komitetas

1. Robertas Encius, Lietuvos statybininkų asociacijos Kompetencijų vertinimo skyriaus vadovas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Lina Sakalauskienė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Statybos fakulteto dekanė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Danguolė Andriuškevičienė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota atstovė

4. Andrius Buska, UAB Rockwool techninis vadovas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

5. Vaidotas Dapkevičius, Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos valdybos pirmininkas, architektas, Lietuvos architektų sąjungos deleguotas atstovas

6. Kęstutis Grimalis, AB „Panevėžio statybos trestas“ technologas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

7. Vytautas Nekrošius, Vilniaus statybininkų rengimo centro Fabijoniškių skyriaus vedėjas, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

8. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

9. Kazys Sivickis, Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos pirmininkas, Lietuvos melioracijos įmonių asociacijos deleguotas atstovas

10. Vidas Staveckas, UAB „Fasadų apšiltinimo sistemos“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

11. Vincentas Stragys, Lietuvos statybos inžinierių sąjungos prezidentas, Lietuvos statybos inžinierių sąjungos deleguotas atstovas

12. Jurga Subačiūtė-Žemaitienė, Lietuvos pramonės profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguota atstovė

13. Marius Vaivada, Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos vykdomasis direktorius, Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos deleguotas atstovas

14. Juozas Valivonis, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Gelžbetoninių konstrukcijų ir geotechnikos katedros vedėjas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

15. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

16. Dangyras Žukauskas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamento vyresnysis patarėjas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos deleguotas atstovas

Informacijos atnaujinimo data 2019-09-17