Švietimo, mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos sektorinis profesinis komitetas

1. Birutė Miškinienė, VšĮ Vilniaus universiteto verslo mokyklos direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė – komiteto pirmininkė

2. Irma Spūdytė, Kauno kolegijos Akademinės tarybos pirmininkė, Technologijų fakulteto prodekanė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Eglė Jasaitienė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos Valdybos narė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos deleguota atstovė

4. Audrius Jurgelevičius, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguotas atstovas

5. Natalja Kimso, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centro direktorė, Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacijos deleguota atstovė

6. Silva Lengvinienė, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

7. Jonas Mickus, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais, Lietuvos savivaldybių asociacijos deleguotas atstovas

8. Aušra Misonė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

9. Gintaras Rimša, UAB „Baltec CNC Technologies“ Valdybos pirmininkas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA deleguotas atstovas

10. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

11. Birutė Spruogienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Coliukė“ direktorė, Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacijos deleguota atstovė

12. Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė, UAB ART21 Produkto plėtros ir vystymo vadovė, Lietuvos verslo konfederacijos deleguota atstovė

13. Kęstutis Šetkus, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

14. Rasa Šlikaitė, Vilniaus universiteto Studentų akademinių reikalų skyriaus Studijų valdymo poskyrio vadovė, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguota atstovė

15. Mantas Vilys, Lietuvos inovacijų centro direktorius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas

16. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

17. Dainius Žvirdauskas, Kauno KTU inžinerijos licėjaus direktorius, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos deleguotas atstovas

Informacijos atnaujinimo data 2019-06-17