Tekstilės gaminių, drabužių ir odos dirbinių gamybos sektorinis profesinis komitetas

1. Vydas Damalakas, UAB „Omniteksas“ Pardavimų direktorius, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos deleguotas atstovas – pirmininko pavaduotojas

2. Daiva Blinstrubienė, Klaipėdos technologijų mokymo centro Siuvimo skyriaus vedėja, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

3. Jurgita Borisevičiūtė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Pramonė 4.0 politikos skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota atstovė

4. Lolita Grabauskienė, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Odos specializacijos vadovė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

5. Indra Grigonienė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos generalinė direktorė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos deleguota atstovė

6. Solveiga Ivlijevienė, UAB „Tuma“ direktoriaus pavaduotoja, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

7. Vaida Jonaitienė, Kauno technologijos universiteto katedros vedėja, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos bei Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguota atstovė

8. Violeta Petrušienė, Klaipėdos technologijų mokymo centro direktorė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos deleguota atstovė

9. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

10. Sigitas Stankevičius, UAB „Kanta“, UAB „Stilonas“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

11. Alma Šneidarytė, VšĮ profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ profesijos mokytoja, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos deleguota atstovė

12. Rita Švecova, Lietuvos pramonės įmonių profesinės sąjungos „Solidarumas“ Tarybos narė, AB „Kauno Baltija“ profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguota atstovė

13. Genė Zaveckienė, UAB „Lelija“ generalinė direktorė, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos deleguota atstovė

14. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

Informacijos atnaujinimo data 2020-03-10