Transporto ir saugojimo paslaugų sektorinis profesinis komitetas

1. Robertas Litvaitis, Vairavimo mokytojų gildijos vadovas, Vairavimo mokytojų gildijos deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Nijolė Badikonienė, VšĮ „Linavos“ mokymo centras direktorė, deleguota Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“

3. Arūnas Bertašius, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

4. Raimundas Buinevičius, UAB „Saugaus eismo centras“ direktorius, Lietuvos vairuotojų sąjungos deleguotas atstovas

5. Audrius Cuzanauskas, Lietuvos profesinių sąjungų aljanso pirmininkas, Lietuvos profesinių sąjungų aljanso deleguotas atstovas

6. Povilas Drižas, Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso generalinis sekretorius, Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso deleguotas atstovas

7. Jurgita Ginavičienė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Transporto vadybos katedros vedėja, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

8. Mindaugas Černius, Tęstinio mokymo centrų asociacijos vadovas, Tęstinio mokymo centrų asociacijos deleguotas atstovas

9. Linas Kadys, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

10. Tomas Keršis, Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos pirmininkas, Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos deleguotas atstovas

11. Jurgita Kuliešienė, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos vykdomoji direktorė, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos deleguota atstovė

12. Gintautas Kutka, Lietuvos laivų savininkų asociacijos vykdantysis direktorius, Lietuvos laivų savininkų asociacijos deleguotas atstovas

13. Agnė Margevičiūtė, UAB „Hoptransa“ teisininkė, Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso deleguota atstovė.

14. Valentinas Masilionis, Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos prezidentas, Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

15. Donatas Nickus, UAB „Baltic transline“ logistikos vadovas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

16. Eglė Elena Šataitė, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Ateities susisiekimo politikos grupės patarėja, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos deleguota atstovė (jai nesant, Gražvydas Jakubauskas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Ateities susisiekimo politikos grupės vadovas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos deleguotas atstovas)

17. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

18. Rytis Petraitis, UAB Continental Transport direktorius, Lietuvos automobilių inžinierių sąjungos deleguotas atstovas

19. Egidijus Pribušauskas, Panevėžio dirbančiųjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos transporto darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

20. Alvydas Petrauskas, UAB „Transtira“ teisės ir rizikos valdymo skyriaus vadovas, Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso deleguotas atstovas

21. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

22. Edgar Sokolovskij, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Transporto inžinerijos fakulteto prodekanas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

23. Antanas Šimelis, Lietuvos logistikos asociacijos prezidentas, Lietuvos logistikos asociacijos deleguotas atstovas

24. Valdas Šlepikas, Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo konsultantas, Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo deleguotas atstovas

25. Algimantas Šniepis, UAB „Vlantana“ Transporto saugos ir mokymo direktorius, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos deleguotas atstovas

26. Andrius Burba, asociacijos „Linava“ inovacijų ir transporto politikos sekretorius, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ deleguotas atstovas

27. Marius Zabielskas, UAB „Girteka logistics“ teisės skyriaus vadovas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ deleguotas atstovas

28. Jurijus Zaranka, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Automobilių transporto katedros lektorius, Lietuvos keleivių vežimo asociacijos deleguotas atstovas

29. Ramūnas Zlatkus, Anykščių technologijos mokyklos direktorius, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

30. Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė (jai nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

31. Sigitas Žilius, Lietuvos vežėjų sąjungos generalinis sekretorius, Lietuvos vežėjų sąjungos deleguotas atstovas

Informacijos atnaujinimo data 2021-11-12