Transporto ir saugojimo paslaugų sektorinis profesinis komitetas

1. Viktorija Mockevičienė, Linavos mokymo centro direktorė, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA deleguota atstovė – komiteto pirmininkė

2. Robertas Litvaitis, Vairavimo mokytojų gildijos vadovas, Vairavimo mokytojų gildijos deleguotas atstovas – pirmininko pavaduotojas

3. Arūnas Bertašius, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

4. Raimundas Buinevičius, UAB „Saugaus eismo centras“ direktorius, Lietuvos vairuotojų sąjungos deleguotas atstovas

5. Jurgita Ginavičienė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Transporto vadybos katedros vedėja, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

6. Mindaugas Černius, Tęstinio mokymo centrų asociacijos vadovas, Tęstinio mokymo centrų asociacijos deleguotas atstovas

7. Linas Kadys, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

8. Tomas Keršis, Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos pirmininkas, Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacijos deleguotas atstovas

9. Jurgita Kuliešienė, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos vykdomoji direktorė, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos deleguota atstovė

10. Gintautas Kutka, Lietuvos laivų savininkų asociacijos vykdantysis direktorius, Lietuvos laivų savininkų asociacijos deleguotas atstovas

11. Valentinas Masilionis, Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos prezidentas, Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

12. Donatas Nickus, UAB „Baltic transline“ logistikos vadovas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

13. Vytautas Palevičius, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos Plėtros ir tarptautinių ryšių departamento Plėtros ir logistikos skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos deleguotas atstovas

14. Vidmantas Pelėda, UAB „Transekspedicija“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

15. Rytis Petraitis, UAB Continental Transport direktorius, Lietuvos automobilių inžinierių sąjungos deleguotas atstovas

16. Egidijus Pribušauskas, Panevėžio dirbančiųjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos transporto darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

17. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

18. Edgar Sokolovskij, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Transporto inžinerijos fakulteto prodekanas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

19. Antanas Šimelis, Lietuvos logistikos asociacijos prezidentas, Lietuvos logistikos asociacijos deleguotas atstovas

20. Algimantas Šniepis, UAB „Vlantana“ Transporto saugos ir mokymo direktorius, Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos deleguotas atstovas

21. Aleksandr Tolstoj, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA krovininio transporto specialistas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA deleguotas atstovas

22. Marius Zabielskas, UAB „Girteka logistics“ teisės skyriaus vadovas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ deleguotas atstovas

23. Jurijus Zaranka, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Automobilių transporto katedros lektorius, Lietuvos keleivių vežimo asociacijos deleguotas atstovas

24. Ramūnas Zlatkus, Anykščių technologijos mokyklos direktorius, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

25. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

26. Sigitas Žilius, Lietuvos vežėjų sąjungos generalinis sekretorius, Lietuvos vežėjų sąjungos deleguotas atstovas

Informacijos atnaujinimo data 2020-02-24