Žmonių sveikatos priežiūros ir socialinio darbo, kirpyklų ir grožio salonų paslaugų sektorinis profesinis komitetas

1. Guoda Vaičekauskaitė, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinių paslaugų skyriaus patarėja, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos deleguota atstovė – komiteto pirmininkė

2. Veslava Golnis, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento Rizikos sveikatai valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Eugenija Belova, UAB „Grožio prieskoniai“ direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

4. Rūta Bražiūnienė, Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos prezidentė, Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos deleguota atstovė

5. Jūratė Čečetienė, Vilniaus vaikų ir jaunimo pensiono direktorė, Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos deleguota atstovė

6. Rūta Čilinskienė, VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos, UAB Ti Amo direktorė, Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos deleguota atstovė

7. Renaldas Čiužas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

8. Oksana Donelaitė-Dudienė, grožio salono „Aurora“ savininkė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

9. Erminija Guzaitienė, Lietuvos Respublikos odontologų rūmų Tarybos narė, Viešųjų ryšių komisijos pirmininkė, Lietuvos Respublikos odontologų rūmų deleguota atstovė

10. Jolanta Keburienė, Medicinos įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguota atstovė

11. Aušra Kirlienė, UAB „Femina Bona“ direktorė, Lietuvos verslo konfederacijos deleguota atstovė

12. Juozas Kupčinskas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centro dekanas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

13. Alina Pūrienė, Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos direktorė, Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos deleguota atstovė

14. Alicija Ramanauskaitė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Metodinio darbo vadovė, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

15. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

16. Renata Šturienė, VšĮ Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja slaugai, Lietuvos slaugos specialistų organizacijos biuro deleguota atstovė

17. Ona Valainienė, Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos vykdančioji direktorė, Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos deleguota atstovė

18. Audronė Vareikytė, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja socialiniais klausimais, Lietuvos darbdavių konfederacijos deleguota atstovė

19. Akvilė Virbalienė, Klaipėdos valstybinės kolegijos docentė, Socialinio darbo katedros vedėja, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

20. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

Informacijos atnaujinimo data 2019-07-02