Finansinės ir draudimo veiklos, apskaitos, buhalterijos ir audito, nekilnojamojo turto operacijų sektorinis profesinis komitetas

1. Angelija Michalauskienė, UAB „Inovest“ direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė – komiteto pirmininkė

2. Rasa Subačienė, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto profesorė, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Artūras Bakšinskas, Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

4. Vaida Butkuvienė, UAB „Aurita“ direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

5. Birutė Kindurienė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Ekonomikos plėtros departamento Žmogiškųjų išteklių plėtros skyriaus patarėja, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota atstovė

6. Karolina Kriščiukaitytė, Finansų analitikų asociacijos valdybos narė, Finansų analitikų asociacijos deleguota atstovė

7. Daiva Kuršelytė, Asociacijos Lietuvos kredito unijos Valdybos pirmininkė ir administracijos vadovė; Asociacijos Lietuvos kredito unijos deleguota atstovė

8. Virginija Labunskaitė, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ vyr. finansininkė, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguota atstovė

9. Valerija Lebedeva, Lietuvos bankų asociacijos Komunikacijos vadovė, Lietuvos bankų asociacijos deleguota atstovė

10. Jolanta Markelienė, ADB „Gjensidige“ Finansų departamento skyriaus vadovė-vyr. buhalterė, Lietuvos draudikų asociacijos (LDA) deleguota atstovė

11. Audronė Meškelienė, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

12. Asta Navickienė, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos kolegijos narė, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos deleguota atstovė

13. Janina Pociuvienė, Šiaulių profesinio rengimo centro vyresnioji profesijos mokytoja, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

14. Ingrida Pūrienė, Audito konsultacinio centro direktorė, Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos deleguota atstovė

15. Šarūnas Ruzgys, Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacijos prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

16. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

17. Mindaugas Statulevičius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas

18. Paulė Svorobovičienė, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento direktoriaus pavaduotoja, Lietuvos Respublikos finansų ministerijos deleguota atstovė

19. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

Informacijos atnaujinimo data 2019-09-17