Kasybos, elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo, vandens tiekimo, nuotekų valymo, atliekų tvarkymo ir regeneravimo sektorinis profesinis komitetas

1. Vaidotas Levickis, VšĮ Žaliosios energetikos centro direktorius, Lietuvos darbdavių konfederacijos deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Gediminas Abartis, Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos „NETA“ direktorius, Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos „NETA“ deleguotas atstovas

3. Jolanta Baskutienė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Pramonė 4.0 politikos skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota atstovė

4. Janina Danaitienė, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos Elektros ūkio skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos deleguota atstovė

5. Gintautas Danaitis, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos Naftos ir dujų skyriaus vyriausiasis specialistas, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos deleguotas atstovas

6. Birutė Iveta Jagminienė, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos Koordinavimo ir analizės skyriaus patarėja, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos deleguota atstovė

7. Dalia Jakutavičė, Lietuvos pramonės profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoja, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguota atstovė

8. Agnė Kazlauskienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėja aplinkos ir energetikos klausimais, Lietuvos savivaldybių asociacijos deleguota atstovė

9. Rapolas Liužinas, VšĮ Grunto valymo technologijos direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

10. Vitas Mačiulis, Lietuvos saulės elektrinių asociacijos prezidentas, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos deleguotas atstovas

11. Nona Malakauskienė, VšĮ Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro Energetikos technologijų skyriaus vadovė, Lietuvos elektros energetikos asociacijos deleguota atstovė

12. Mantas Paulauskas, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos vyriausiasis specialistas, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos deleguotas atstovas

13. Vytautas Petkūnas, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

14. Algirdas Radzevičius, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto Hidrotechninės statybos inžinerijos instituto direktorius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas

15. Aistė Rakauskienė, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vyresnioji patarėja, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos deleguota atstovė (jai nesant, Irmantas Valūnas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Taršos prevencijos departamento direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos deleguotas atstovas; Rasa Radienė, Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos Hidrogeologijos skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos deleguota atstovė)

16. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

17. Raimondas Šadzevičius, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Hidrotechninės statybos katedros docentas, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguotas atstovas

18. Giedrė Šeškevičienė, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos Šilumos ūkio ir energijos efektyvumo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos deleguota atstovė

19. Dovilė Šteimantienė, UAB „Eternit Baltic“ Personalo skyriaus vadovė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

20. Saulius Vasarevičius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos katedros profesorius, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

21. Žydrė Važgėlienė, AB „Lietuvos energijos gamyba“ Vadovaujanti žmogiškųjų išteklių valdymo partnerė, Nacionalinės Lietuvos energetikos asociacijos deleguota atstovė

22. Aušra Zigmontienė, Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos direktorė, Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos deleguota atstovė

23. <Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė (jai nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

24. Vitalijus Žuta, UAB „Fortum Heat Lietuva“ generalinis direktorius, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

Informacijos atnaujinimo data 2021-11-12