Kūrybinės, meninės ir pramogų organizavimo, bibliotekų, archyvų, muziejų ir kitos kultūrinės veiklos sektorinis profesinis komitetas

1. Saulius Nicys, Lietuvos Loterijų asociacijos prezidentas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Edita Utarienė, Lietuvos dailininkų sąjungos pirmininkė, Lietuvos dailininkų sąjungos deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Rasa Balčiūnienė, UAB Harmoningos asmenybės instituto direktorė, Lietuvos verslo konfederacijos deleguota atstovė

4. Žygintas Bučys, Lietuvos nacionalinio muziejaus direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis fondų saugotojas, Lietuvos muziejų asociacijos Vadybos sekcijos valdybos narys, Lietuvos muziejų asociacijos deleguotas atstovas

5. Ričardas Garuolis, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ generalinis sekretorius, Gidų ir kelionių vadovų profesinė sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

6. Vilma Griškevičienė, Šilutės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja, Lietuvos savivaldybių asociacijos deleguota atstovė

7. Svetlana Kneziauskaitė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Teisės ir žmogiškųjų išteklių skyriaus patarėja, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos deleguota atstovė

8. Dainius Lanauskas, VšĮ „Gražinkime Kauną“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

9. Sandra Leknickienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos direktoriaus pavaduotoja informacijos išteklių ir paslaugų plėtrai, Lietuvos bibliotekininkų draugijos deleguota atstovė

10. Zinaida Manžuch, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentė, Mokslo prodekanė, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguota atstovė

11. Aleksandras Posochovas, Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguotas atstovas

12. Jonas Rudzinskas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos pirmininkas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos deleguotas atstovas

13. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

14. Alma Šmitaitė, Kauno taikomosios dailės mokyklos profesijos mokytoja ekspertė, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

15. Kęstutis Vaikšnoras, UAB „Dviejų grupė“ architektas, Lietuvos darbdavių konfederacijos deleguotas atstovas

16. Inga Valentinienė, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos vadovė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

17. Arturas Valiauga, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Lietuvos fotomenininkų sąjungos deleguotas atstovas

18. Tomas Viteika, laisvasis menininkas, IĮ Vaizdo upė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

19. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

20. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos deleguota atstovė

Informacijos atnaujinimo data 2019-06-17