Naftos produktų, chemikalų ir chemijos produktų, vaistų pramonės gaminių ir farmacijos preparatų, guminių ir plastikinių gaminių, kitų nemetalo mineralinių produktų gamybos sektorinis profesinis komitetas

1. Giedrius Mažūnaitis, Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacijos direktorius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Eduardas Tarasevičius, Lietuvos farmacijos sąjungos prezidentas, Lietuvos farmacijos sąjungos deleguotas atstovas – pirmininko pavaduotojas

3. Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ generalinė direktorė, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguota atstovė

4. Rasa Balserienė, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Farmacijos departamento Vaistinių ir farmacijos specialistų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos deleguota atstovė

5. Irmantas Barauskas, Kauno technologijos universiteto Studijų krypties programų vadovas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

6. Rasa Bričkienė, Vaistų gamintojų asociacijos direktorė, Vaistų gamintojų asociacijos deleguota atstovė

7. Rimantas Damanskis, UAB Frilux NMF direktorius, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA deleguotas atstovas

8. Raimundas Gražys, UAB „HODA“ techninio skyriaus vadovas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

9. Natalija Liškauskienė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA projektų vadovė/ekspertė, Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA deleguota atstovė

10. Jurgita Mikašauskaitė, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Maisto technologijų katedros docentė ir Maisto technologijos laboratorijų vedėja, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

11. Jolanta Remezienė, AB ORLEN Lietuva Personalo skyriaus mokymo vadybininkė, Lietuvos verslo konfederacijos deleguota atstovė

12. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

13. Alvydas Stulpinas, Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas

14. Birutė Šeštakauskienė, Mažeikių politechnikos mokyklos profesijos mokytoja, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguota atstovė

15. Kęstas Šlama, Lietuvos pramonės profesinės sąjungos narys, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguotas atstovas

16. Vitalijus Varnas, Kėdainių AB „Lifosa“ profesinės sąjungos pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

17. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

18. Jurgita Žiemienė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Pramonė 4.0 politikos skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota atstovė

Informacijos atnaujinimo data 2019-09-17