Pagrindinių metalų ir metalo gaminių, kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių, elektros įrangos, variklinių ir kitų transporto priemonių, mašinų ir įrangos gamybos ir remonto sektorinis profesinis komitetas

1. Gintaras Rimša, UAB „Baltec CNC Technologies“ valdybos pirmininkas, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA deleguotas atstovas – komiteto pirmininkas

2. Daiva Stanelytė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Elektros ir mechanikos inžinerijos katedros vedėja, Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos „NETA“ deleguota atstovė – pirmininko pavaduotoja

3. Stasys Degutis, Alytaus profesinio rengimo centro sektoriaus vadovas, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

4. Žilvinas Dubosas, UAB „Baltik Vairas“ generalinis direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

5. Irmantas Gedzevičius, Lietuvos suvirintojų asociacijos direktorius, Lietuvos suvirintojų asociacijos deleguotas atstovas

6. Tadas Klevas, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovas, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos deleguotas atstovas

7. Gintautas Kvietkauskas, UAB „Arginta Group“ direktorius, Lietuvos pramonininkų konfederacijos deleguotas atstovas

8. Vitoldas Milius, Lietuvos autoverslininkų asociacijos generalinis direktorius, Lietuvos autoverslininkų asociacijos deleguotas atstovas

9. Evaldas Petrauskas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Pramonė 4.0 politikos skyriaus vyriausiasis specialistas, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguotas atstovas

10. Rimtautas Ramanauskas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės pavaduotojas, Lietuvos energetikų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ deleguotas atstovas

11. Danutė Sinkevičienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė

12. Valda Šneiderienė, Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė, Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos deleguota atstovė

13. Vytautas Tuminas, UAB BRD vadovas, Lietuvos verslo konfederacijos deleguotas atstovas

14. Dainius Udris, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Elektronikos fakulteto prodekanas, Lietuvos universitetų rektorių konferencijos deleguotas atstovas

15. Marija Varasimavičienė, Lietuvos metalistų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos deleguota atstovė

16. Rimantas Zapalskis, UAB „Rimtoma“ direktorius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos deleguotas atstovas

17. Albertas Žalys, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento direktorius, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguotas atstovas (jam nesant, Giedrė Pačėsienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vedėja, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė, Eglė Remeisienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Studijų, mokslo ir technologijų departamento Studijų skyriaus vyriausioji specialistė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos deleguota atstovė)

Informacijos atnaujinimo data 2019-09-17