Adrenalino ieškotojai arba kaip hobį paversti ne tik darbu, bet ir verslu

Kaip manote, kas sieja ugniagesį ir skanių desertų kepyklėlės savininkę? Ogi tai, kad abu jie jau pradėję kopti karjeros laiptais nusprendė keisti profesiją.

Renginių organizatoriumi dirbęs Artūras sako, kad ieškoti naujos veiklos nusprendė pajutęs, jog ankstesniame darbe jam trūksta adrenalino. Vyras prisiminė, kaip vaikystėje su draugais žaisdavo gaisrininkus, o čia dar ir draugas pasiūlė… Taip prieš kelerius metus ir atėjo į ugniagesių gelbėtojų mokyklą, o dabar jau pats tapo skyrininku ir vadovauja keliems su ugnimi besigrumiantiems vyrams. O verslo teisės studijas baigusi ir ne vienerius metus solidžioje įstaigoje dirbusi Laura pasakoja supratusi, kad jau užtenka save dalinti – po darbo namuose minkyti tešlą ir kurti skanėstus – ir nusprendė hobį paversti verslu.

Apie tai, kaip mokėsi naujos profesijos, kokių savybių, naujų žinių ir įgūdžių prireikė pasukus kitu keliu ir ar vertėjo taip kardinaliai viską keisti jau pažengus karjeros laiptais, pasakoja jie patys bei tų sričių ekspertai. Laidoje taip pat sužinosite, kodėl jos vedėjui Vytarui buvo karšta, ir kodėl konditeriui reikia mokėti matematiką.

Antrąją televizijos laidų „Mokytis niekada nevėlu“ ciklo, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, laidą kviečiame žiūrėti rugsėjo 15 dieną 10.30 val. per TV3.