Apie profesijas – linksmai ir nekasdieniškai

„Ką žinai apie profesinį mokymą?“ Taip vadinosi radijo žaidimų ciklas, transliuotas per kelias jaunimo mėgstamas respublikines radijo stotis.

Iš viso nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurinio su radijo klausytojais buvo sužaisti 25 radijo žaidimai, kurių metu radijo laidos vedėjai pateikdavo klausytojams įvairius klausimus apie skirtingas profesijas, kurias galima įgyti profesinio mokymo įstaigose, apie karjeros galimybes, atsiveriančias baigus profesinę mokyklą, apie stojimo į jas ir mokymosi jose sąlygas, profesijos mokymąsi pameistrystės mokymo forma ir kt. Radijo klausytojai taip pat galėjo atpažinti profesijas iš tam tikrų užuominų, raktinių žodžių ir kt.

Jei radijo žaidimų cikle nedalyvavote, tačiau norite daugiau sužinoti apie profesijos pasirinkimą ir patį profesinį mokymą, visus radijo žaidimus rasite mūsų, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro YOUTUBE kanale. Spauskite čia ir sužinokite daugiau apie įvairias profesijas ir profesinį mokymą netradiciniu būdu.

Radijo žaidimų ciklą inicijavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendinantis projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.