Atsistok ir eik, nes keistis nėra sunku

Atrodo, ir darbas geras, ir atlyginimas neblogas, bet širdy neramu – ir norisi kažko kito, ir nedrąsu: o jei nepavyks? Bet jei nieko nedarysite, tai ir nesužinosite, ar pavyktų.

„Jeigu tave kuri nors sritis traukia, reikia bandyti“, – tvirtina teisės studijas baigusi Renata, kuri padėjo į stalčių aukštojo mokslo diplomą ir leidosi ieškoti savęs, o dabar šypsodamasi prisistato: „Esu kirpėja Renata“. Ne iš karto savo kelią rado ir kiti laidos „Nebijok pažinti“ herojai. Dvidešimt metų biure dirbusi ir nesijautusi laiminga Ilona savo naująją profesiją atrado išvykusi į užsienį, o grįžusi į Lietuvą pasuko tiesiai į sostinės Žirmūnų darbo rinkos mokymo centrą ir dabar jau dirba masažuotoja. „Neatsibudau vieną rytą žinodama, kad būsiu masažuotoja, ilgai galvojau, ką noriu daryti“, – sako ji ir priduria: „Keistis nėra sunku, todėl raginu visus pabandyti daryti tai, kas patinka“. Atsistok ir eik, – pritaria ir virtuvės šefas Donatas bei anglų kalbą studijavusi, o paskutiniame kurse į gidų kursus pasukusi Agnieška, ir Indrė, lietuvių kalbos studijas iškeitusi į grožio studiją. „Aš esu ieškotoja ir ieškau, kas man įdomu“, – sako ji. Būtent šie žmonės – išdrįsę pabandyti ir išmokę naujų dalykų – pasakos savo istorijas ir pateiks viktorinos dalyviams klausimus, padedančius atskleisti pačius netikėčiausius įvairių profesijų aspektus.

Norite sužinoti, kokią vietą reikia pamasažuoti, kad praeitų noras užkandžiauti? O kuo ypatinga madingausia šių metų spalva? Tuomet žiūrėkite trečiąją TV laidą iš ciklo „Nebijok pažinti“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Istorijos, kurios įkvepia pokyčiams – šeštadienį, lapkričio 17 d. 9.30 val. per LNK.