Besirenkantiems būsimą profesiją: „Išsirink sau ateitį“, žiūrėdamas TV laidas ir dalyvaudamas viktorinoje

Ne paslaptis, jog išsirinkti tokią profesiją, kad anot populiaraus posakio, į darbą eitum kaip į šventę, ne kiekvienam iš karto pasiseka. O jei dar ir tokią, kad galėtum sakyti, jog ne tu darbą, o darbas tave susirado? Sakysite – misija neįmanoma?

O mes sakome ĮMANOMA! Visą pavasarį ieškoję atsakymo į klausimą „Kaip išsirinkti ir kur įgyti tokią profesiją, kad ir dirbti būtų smagu, ir darbdaviams jaustumeisi reikalingas?“, jį radome kartu su Lietuvos profesinių mokyklų ir profesinio mokymo centrų moksleiviais, jų mokytojais bei sėkmingai profesinės karjeros laiptais kopiančiais buvusiais mokiniais. Tačiau ne vieną, o daug atsakymų, kuriuos išgirdote ir pamatėte žiūrėdami televizijos laidas „Išsirink sau ateitį“.

Jei artėjant stojimo metui ir jūs ieškote atsakymo į šį klausimą ir svarstote, kokią profesiją pasirinkti bei norite sužinoti, kurioje iš Lietuvoje veikiančių beveik septynių dešimčių profesinių mokyklų ir profesinio rengimo centrų ją galima įgyti, bet žiūrėdami laidas ne viską įsidėmėjote ar jus vis dar kankina abejonės, pasižiūrėkite jas dar kartą internete (KPMPC Youtube paskyra).

O jei manote, kad anksčiau įgytų žinių šiandien jau nepakanka – taip pat pažiūrėkite, ir tikrai rasite vietą, kur jums pasiūlys pakelti kvalifikaciją ir įgyti naujų kompetencijų.

Kad žiūrėti būtų dar smagiau, skelbiame viktoriną, kurioje dalyvauti gali VISI !!!

Kas savaitę jums pateiksime po klausimą, kurį rasite KPMPC Facebook paskyroje. Atsakyti į jį bus lengva, jei matėte arba dar kartą pasižiūrėsite vieną iš ciklo „Išsirink sau ateitį“ laidų.

Atsakymą pateikite asmenine žinute KPMPC Facebook paskyroje.

Viktorinos pradžia: birželio 11 d.

Jūsų atsakymų lauksime iki liepos 2 dienos.

Iš viso bus pateikti 3 klausimai.

Liepos 5 dieną paskelbsime viktorinos laimėtojus.

Taškus skaičiuosime paprastai: vienas teisingas atsakymas – vienas taškas. Vienas žmogus į vieną klausimą gali pateikti tik vieną atsakymą. Trijų geriausių – tų, kurie teisingai atsakys į daugiausia klausimų, laukia KPMPC prizai (vietos skiriamos teisingų atsakymų skaičiaus mažėjimo tvarka): 3 vietos laimėtojas gaus skėtį, užėmęs antrąją vietą – solidų rašiklį, o nugalėtojui įteiksime šilkinį kaklaraištį.

Prizų skaičius ribotas.

Jei vienodai taškų surinks daugiau negu 1 pretendentas atitinkamai į 1, 2 ar 3 vietas, prizas atiteks tam, kuris teisingai atsakys anksčiau už kitus. Šiuo atveju bus apdovanoti ne daugiau kaip po 2 nugalėtojus atitinkamai į 1, 2, 3 vietas.

Laidų ciklas „Išsirink sau ateitį“ parengtas įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Prizus viktorinai įsteigė CEDEFOP ReferNet veiklos programa ir projektas „Naujų praktinio mokymo būdų išbandymas profesiniame mokyme ir profesijos meistrų rengimas mokyti darbo vietoje“.
imag0204

imag0207

imag0210