Dalyvaukite fotografijos konkurse #CedefopPhotoAward 2020. Papasakokite savo istoriją apie patirtį Lietuvos profesiniame mokyme

Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizuoja jau tradicija tapusį fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2020. Fotografijos istorijų temos turi būti susijusios su skaitmeniniais ir/ar „žaliaisiais“ (angl. green skills) įgūdžiais.

Konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą.

Su geriausiomis Konkurso fotoistorijomis galėsite susipažinti ir Instagram‘e #CedefopPhotoAward.

Konkurso prizai:

Pirmąjį ir antrąjį prizą laimėjusios komandos keliaus 2020 m. lapkričio mėn. į Berlyną, Vokietiją, dalyvauti Europos profesinių gebėjimų savaitės renginiuose.
Trečiojo prizo laimėtojai keliaus į Salonikus (Thessaloniki), Graikiją, dalyvauti 2020 m. lapkričio mėn. Salonikų (Thessaloniki) tarptautinio filmų festivalio atidarymo ceremonijoje.

Geriausios fotografijos bus publikuotos CEDEFOP interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, Salonikų tarptautiniame filmų festivalyje, Europos profesinių gebėjimų savaitės metu Berlyne.

Dalyvavimo sąlygos:
Konkurse gali dalyvauti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio ar tęstinio profesinio mokymo programas. Kiekviena komanda turi pateikti originalią fotoistoriją bei pateikti naratyvinį, ne daugiau kaip 100 žodžių aprašymą. Pirmą kartą taip pat yra prašoma pateikti trumpą video (iki 60 sekundžių trukmės), kurio tikslas pranešti pagrindinę fotoistorijos žinutę. Kiekviena komanda gali pateikti tik vieną originalią fotoistoriją.

Fotografijų pateikimo terminas: 2020 m. birželio 30 d., 23:59 val. (CET laiku).

Fotoistorija ir palydinti informacija turi būti pateiktos: čia https://form.jotform.com/cedefop/cedefopphotoaward2020

Kviečiame profesinio mokymo įstaigų mokinius ir jų mokytojus aktyviai dalyvauti šiame Konkurse ir pasidalinti savo mokymosi profesiniame mokyme patirtimi.

Konkurse dalyvaujančioms profesinio mokymo įstaigų komandoms Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras įteiks atminimo dovanėles.

Detalesnė informacija:

Dalyvavimo konkurse taisyklės bei paraiškos forma

Konkurso nuoroda CEDEFOP internetinėje svetainėje: www.cedefop.europa.eu

Kilus klausimams rašykite el. paštu neringa.tolstych@kpmpc.lt.