„Debesų“ technologijos paklūsta ir senjorams

„Jei nori mokyti kitus, turi ir pati tobulėti. Aš visada noriu ko nors mokytis. Bet siūti ar megzti nesimokau. Dabar su kolegomis mokomės į debesis įkelti informaciją“, – sako kaunietė ponia Irena, nusprendusi savo bendraamžius – garbaus amžiaus sulaukusius senjorus išmokyti naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis.

Veikla aktyvių senjorų bendruomenėje, kurios narė yra ponia Irena, – tik vienas iš būdų sulaukus garbaus amžiaus neužsisėdėti tarp keturių buto sienų. Ištraukti senjorus iš namų nusprendęs Edgaras Stanišauskas pernai pakvietė juos šokti, tapyti, mokytis dekupažo, o šiemet nemokamų aktyvumo užsiėmimų „Susitikime” iniciatorius jau nerimauja, kad norinčių tiek, jog visi netelpa… Tačiau geriausiai žinomi po visą Lietuvą išsibarstę trečiojo amžiaus universitetai ir jų filialai arba TAU, kuriuose įvairių naujų dalykų mokosi tie, kuriems jau per 50 ir net gerokai daugiau.

Apie įvairius būdus iš naujo patirti pažinimo džiaugsmą, kai karjera jau baigta, bet dar yra noro ir jėgų viskuo domėtis – apie galimybes mokytis, įdomiai leisti laisvalaikį, o svarbiausia – būti aktyviu visuomenės nariu net sulaukus garbaus amžiaus, ir kam jiems to reikia, pasakosime septintojoje radijo laidų ciklo „Atgal į mokslą” laidoje. Jos kviečiame klausytis antradienį, spalio 16 d. po 11 val. žinių per „Pūko“ radiją.