G.Leškevičius: „Geriau padaryti ir gailėtis, negu gailėtis, kad nepabandei“

Daugelis jį pažįsta iš TV ekranų. Bet Giedrius Leškevičius ne tik žinomas laidų ir renginių vedėjas – jis dar ir karšto oro balionų pilotas–instruktorius.

„Tapti oro baliono pilotu visai nesudėtinga – pavasarį pasimokai teorijos, vasarą mokaisi jį pilotuoti su instruktoriumi“, – sako Giedrius.. Anot žinomo TV veido, į oreivystę jį atvedė noras pažinti tai, kas nenuspėjama, ir suvokimas, kad pasiekus vieną lygį, reikia kopti dar laipteliu aukščiau. Bet kurioje srityje. „Geriau padaryti ir gailėtis, negu nepabandyti ir dėl to gailėtis“, – TV laidoje „Nebjok pažinti“ primena jis liaudies išmintį.

Ne į visus Giedriaus, savanorystei laisvalaikį skiriančių Mildos ir Justinos, vadybininko darbą į profesinės mokyklos suolą iškeitusio suvirintojo Roko, jaunos verslininkės Elinos ir sertifikuotos duonos kepėjos Miglės klausimus svečiams studijoje bus lengva atsakyti, bet jei ir jūs norite sužinoti, ar galima ką nors suvirinti po vandeniu arba kokio amžiaus sulaukus galima tapti savanoriu, – atskymus tikrai išgirsite jau šį šeštadienį. Taip pat sužinosite, kodėl žmonės, padėję į stalčių aukštojo mokslo diplomus, eina mokytis naujos profesijos, kokių žmonių šiandien labiausiai pasigenda ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių darbdaviai, kodėl dar mokslų nebaigusį moksleivį jau kviečia darbo pokalbiui ir už ką skaitydami kandidato gyvenimo aprašymą darbdaviai, anot darbo santykių eksperto Sauliaus Jovaišos, rašo riebų pliusą. Be to, pamatysite, dėl ko taip džiaugiasi mamos, kartu su vaikais dalyvaujančios Trakų amatų centre vykstančiuose edukaciniuose renginiuose, ir kas gali padėti jaunam verslininkui drąsią svajonę paversti sėkmingu verslu.

Anotroji TV laidų ciklo „Nebijok pažinti“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, laida šeštadienį, lapkričio 10 d. 9.30 val. per LNK.