Geram žemdirbiui kiekviena vagelė svarbi

„Reikia gerą galvą ant pečių turėti, nes vien sunkus darbas tik kuprą užaugina“, – sako Paulius Marcinkevičius, kartą nusprendęs, kad jau gana dirbti svetimiems ir grįžęs į tėvų ūkį.

Būtent jis, per dešimtmetį, prabėgusį nuo tos dienos, baigęs profesinę mokyklą, o žinias gilinęs ne vienoje stažuotėje Lietuvoje ir užsienyje, šį kartą savo ūkyje egzaminuos būsimuosius gyvulininkystės ūkių darbuotojus. Kaip dabartiniams profesinių mokyklų mokiniams sekėsi atlikti Pauliaus jiems sugalvotą užduotį – aptverti ganyklą elektriniu piemeniu – pamatysite TV laidoje „Tavo supergalia“. Joje kalbėsime apie įvairias žemdirbiškas profesijas ir susitiksime su būsimaisiais ekologinio ūkio puoselėtojais ir kitais specialistais, sužinosime, kaip be trąšų užauginti gerą derlių ir kokią žemės ūkio techniką mokosi valdyti būsimieji duonos augintojai. Jau šį šeštadienį sužinosite ne tik tai, kodėl mokytojai būsimiems artojams pabrėžia, kad kiekviena vagelė svarbi, bet ir tai, kad sportinis žirgas padės siekti pergalių tik tokiam šeimininkui, kuris mokės su juo susidraugauti.

Kaip ir kur mūsų šalyje galima išmokti arti ir sėti taip, kad ir ateityje apie mus sakytų, jog esame puikių žemdirbių tauta, ir kokią kryptį pasirinkti, kad visada turėsi darbą, sužinosime ketvirtoje TV laidų ciklo „Tavo supergalia“ laidoje – šį šeštadienį, lapkričio 17 d., 10.30 val. per TV3.