Hobį pavertęs darbu Andrius: „Už tai dar ir pinigus moka“

„Kursai nebuvo lengvi, bet naudos tikrai davė. Tačiau po jų prireikė beveik dvejų metų, kol išdrįsau pats vesti ekskursiją“, – laidoje „Pažinimo klubas“ prisipažins intravertu save vadinantis Andrius, hobį pavertęs papildomu uždarbiu ir maloniai nustebinęs kartu dirbančius kolegas.

Televizijos bokšte apie 15 metų dirbantis telekomunikacijų specialistas ir tinklo plėtros ekspertas sako, jog baigti gidų kursus nusprendė supratęs, kad jo žinios apie Vilniaus istoriją – su gausybe „baltų dėmių“.

Vis dėlto dar ir aukštalipio kvalifikaciją įgijęs vyras tikina, kad tapti vien gidu kol kas neketina. „Gido darbas nėra labai gerai apmokamas, bet man vesti ekskursijas – hobis, leidžiantis papildomai užsidirbti. Kaip priedas prie pagrindinės algos, kurį gaunu už tai, kad darau kas man patinka, jis mane tenkina. O pagrindinis mano darbas tikrai nėra monotoniškas, todėl ketinu ir toliau derinti juos abu. Be to, visada reikia turėti atsarginį variantą, nes niekas nėra tikras, kad ir po 5, ir po 10 metų dirbs tą patį“, – sako jis.

Mintimis apie tai, kaip siekiant tikslo įveikti savo baimes – antrojoje televizijos laidoje iš ciklo „Pažinimo klubas“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Ją žiūrėti kviečiame šeštadienį, spalio 5 d. 8 val. 30 min. per LNK.