Į naują profesiją – kartu su mentoriumi

Ar gali ekonomistė tapti bulių veisėja? O pardavimų vadovė – puikia masažuotoja? Gali – jei labai nori ir nebijo vėl tapti mokine, nors kišenėje jau turi visai kitos profesijos diplomą.

Į penktą dešimtį įžengusi buvusi miestietė ekonomistė Rasa, besirūpinanti beveik 100 mėsinių galvijų ir dar pulku veislinių šunų, šiandien jau džiaugiasi, kad jos pėdomis seka vaikai. O Simona, iš pradžių mokiusis masažo paslapčių „tiesiog sau“, dabar jau turi savo saloną, bet prisipažįsta savo laiką vis dar dalinanti ir samdomam darbui, ir pomėgiui…

Apie tai, kaip ir kur mokėsi naujos profesijos, kokių naujų žinių ir įgūdžių prireikė ir kaip dabar dalijasi patirtimi su kitais, pasakoja jos pačios. O tiems, kurie kaip laidos „Mokytis niekada nevėlu“ herojės išdrįs gilintis į naujos profesijos paslaptis, ekspertai pataria drąsiai praverti profesinio mokymo įstaigų duris, lankyti neformaliojo užgydmo užsiėmimus arba tiesiog susirasti mentorių, nes kai padeda profesionalai, geidžiamą tikslą galima pasiekti greičiau ir lengviau.

Trečiąją televizijos laidų „Mokytis niekada nevėlu“ ciklo, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, laidą kviečiame žiūrėti rugsėjo 22 dieną, 10.30 val. per TV3.