Informacija apie atnaujintą profesinį standartą

2023 m. lapkričio 13 d. buvo atnaujintas Sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriaus profesinis standartas

Pasikeitus masažuotojų ir gydomojo masažo specialistų profesinės kvalifikacijos įgijimą reglamentuojančiai teisinei bazei, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras gavo pasiūlymą atnaujinti Sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriaus profesinį standartą, patvirtintą Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro direktoriaus 2020 m. vasario 27 d. įsakymu Nr. V1-32: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras pasiūlė atnaujinti Sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriaus profesinį standartą, įtraukiant į jį gydomojo masažo specialisto (LTKS IV) kvalifikaciją ir atnaujinant masažuotojo (LTKS IV) kvalifikacijos aprašą.

Įvertinęs pateiktą pasiūlymą Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras priėmė sprendimą inicijuoti Sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriaus profesinio standarto atnaujinimą.
Sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriaus profesinio standarto atnaujinimui pritarė Žmonių sveikatos priežiūros ir socialinio darbo, kirpyklų ir grožio salonų paslaugų sektorinis profesinis komitetas bei Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.