Ir vėl mokytis?! Taip – nes verta!

Mokytis, keisti profesiją, o gal ir gyvenimo būdą – niekada nevėlu: kad ir kiek metų jums būtų. Jei tuo dar vis abejojate, sužinokite, ką sako tie, kurie nuolat išmoksta ko nors naujo.
Radijo laidų cikle „Atgal į mokslą”, kurio klausytis kviečiame nuo rugsėjo 4 d., savo istorijas visą rudenį jums pasakos tie, kuriems įgytos papildomos kvalifikacijos padėjo susirasti naują darbo vietą, ir tie, kurie pajutę, kad jų profesija nepaklausi, nusprendė mokytis kitos, o dabar džiaugiasi, kad darbdaviai jų laukia plačiai atvėrę duris. Savo patirtimi dalinsis ir tie, kurie pajutę, kad darbas nemielas, nepabūgo padėti į šalį diplomą ir prisiminti savo svajones, o dabar jau sėkmingai vadovauja savo įmonėms.

Kaip, kur ir už kiek galite įgyti šiandien darbo rinkoje reikalingą profesiją, naujų įgūdžių bei žinių ir kiek tai užtruks? Ar galima ir ar verta keisti profesiją sulaukus vidutinio ir brandaus amžiaus? Kaip įrodyti darbdaviui, kad darbą išmanai, nors „popierėlio” neturi? Kartu aptarsime ne tik įvairias galimybes siekti naujų žinių – profesinėse mokyklose, kursuose, seminaruose ir net savanoriaujant ar sulaukus pensinio amžiaus. Ir svarbiausia, visi kartu atsakysime į klausimą: „Ką tai duos man pačiam?” Visa tai – radijo laidų cikle „Atgal į mokslą”, kurio klausytis kviečiame antradieniais po 11 val. žinių per „Pūko“ radiją.

Taigi, „Atgal į mokslą”! Pirmoji laida – apie tai, kaip mokomės Lietuvoje ir kaip Suomijoje – jau rugsėjo 4 d.

Klausykite radijo laidos „Atgal į mokslą“ antradieniais, po 11 val.