Ką daryti, jei dirbti moku, bet „popierėlio” neturiu

Moku ir tą, ir aną, ir dar šitą… Daugelis galėtume išvardinti, ko išmokome kokiuose nors kursuose, dirbdami ar savarankiškai – tarsi savaime. Teoriškai šie įgūdžiai gali atverti mums naujas galimybes, bet neretai viskas įstringa, kai būsimasis darbdavys paprašo pateikti tai patvirtinantį dokumentą. Jį turime ne visi…

Anot karjeros portalo „CV online“ marketingo skyriaus vadovės Ritos Karavaitienės, gerai, kad nemažai žmonių siekia nuolat tobulėti, nes darbo rinka labai dinamiška ir „negalima sau leisti nieko naujo nesimokyti, nes rytoj tavo šiandieninės žinios gali nebūti naudingos, bet labai dažnai žmonės, kandidatuodami į darbo vietą srityje, kurioje anksčiau nedirbo, negali darbdaviui įrodyti, kad jie turi konkrečių praktinių žinių”.

Jei ir jums rūpi, kaip gauti sertifikatą, įrodantį, kad kažką tikrai mokate, nors išmokote to savarankiškai, kviečiame klausytis laidos „Atgal į mokslą”. Joje šį kartą kalbėsime apie tai, ką mūsų CV nori matyti darbdaviai ir kaip gauti įvairiais būdais įgytus gebėjimus patvirtinantį dokumentą bei apie siekį nuolat tobulėti ir investavimą į save – naujas žinias ir įgūdžius, kurie padeda visuomet būti paklausiu darbo rinkoje ir net atveria duris realizuoti drąsiausias svajones. Kartu su R.Karavaitiene apie tai diskutuos Vilniaus verslo kolegijos nacionalinių ir tarptautinių projektų vadovė Joana Lapkovskaja bei ekskursijų organizavimo įmonės įkūrėja ir partnerė Martyna Gružauskaitė.

Apie neformaliojo mokymosi įvairovę ir savarankiškai įgytų gebėjimų pripažinimą – aštuntoje radijo laidų ciklo „Atgal į mokslą” laidoje. Jos kviečiame klausytis antradienį, spalio 23 d. po 11 val. žinių per „Pūko“ radiją.