Kaip rasti laiko mokytis, kai laiko visai nėra: studijuoju, bet į paskaitas nevaikštau

Ar jau laikas ryžtis pokyčiams ir koks tiesiausias kelias į sėkmę? Jei jums kilo toks klausimas, atsakyti į jį padės laidos „Nebijok pažinti“ herojai: pradėti reikia dabar, bet kelias į sėkmę nebūtinai bus tiesus ir lygus it veidrodis.

„Studijavau teisę, dirbau tėvų transporto įmonėje, ir maždaug po 10 metų supratau, kad tai – ne mano“, – prisipažįsta tarptautinio nagų estetikos mokymo centro vadovė, manikiūrininkė Viktorija Borovikova. Ir tarsi patvirtindama senovės kinų filosofo Konfucijaus žodžius, kad pasirinkus mėgstamą darbą nė vienos dienos gyvenime nereikės dirbti, priduria: – „Čia man viskas patinka, šiame darbe aš niekada nepavargstu“. Taip pat šioje laidoje sužinosite, kad į biblioteką šiais laikais ateiname ne tik knygų, bei kodėl verslininkė ir dviejų vaikučių mama ir VDU Inovatyvių studijų instituto studentė Agnė vakarais užsidaro atskirame kambaryje, ir nei vyras, nei vaikai tuo metu jai netrukdo, bei tai, kaip ir kur galima išmokti įveikti baimę kalbėti viešai ir kodėl mums to reikia.

Kur ir kaip įgyti naujų žinių ir kaip jos keičia mūsų gyvenimą – TV laidoje „Nebijok pažinti“. Šeštoji Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finasuojamo ciklo laida – jau šeštadienį, gruodžio 8 d. 9.30 val. per LNK.

Jei planuojate mokytis profesinėje mokykloje, įstoti galite nelaukdami vasaros. Šiemet pirmą kartą priėmimas vyksta ir žiemą – nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 14. d. Daugiau informacijos LAMA BPO sistemoje http://profesinis.lamabpo.lt/. Išsamiai apie mokymosi galimybes Lietuvoje, profesijas, kvalifikacijas, mokymo programas bei priėmimo taisykles – atviroje informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemoje AIKOS www.aikos.smm.lt