Kasparas: „Apdailininko darbas – ne tik geras atlyginimas, bet ir kūryba“

Jie skirtingi – vieni dar visai neseniai sėdėjo mokyklos suole, kiti pasisemti naujų žinių sugrįžo po daugybės metų, treti teigia, kad dalindamiesi su kitais patirtimi, mokos patys, o sieja juos visus noras keistis ir surasti savąjį kelią.

TV laidoje „Nebijok pažinti“ klausimus žaidėjams studijoje šį kartą pateiks ir savo istorijas pasakos buvusi šokių trenerė, o dabar oro jogos instruktorė, savo hobi pavertusi sėkmingu verslu, mentoriai, teigiantys, kad ne tik mokiniai semiasi žinių iš savo autoriteto, bet ir jie patys gauna naujos informacijos, jaunas suaugusiųjų mokyklos moksleivis, nusprendęs įgyti vidurinį išsilavinimą po kelionės į Balį ir sėkmės Lietuvoje bei užsienio fabrikuose ieškojęs, ne vieną profesiją išbandęs Kasparas. Dabar jis – Vilniaus Jeruzalės profesinio mokymo centre mokosi tinkuoti, dažyti, klijuoti plyteles ir kloti grindis. „Šiek tiek dirbau statybose ir supratau, kad čia galima ne tik gerai uždirbti – pajutau, kad tai ir kūryba, kuri teikia malonumą, – aiškina jis ir priduria: – Mokytis liko mėnuo, o tada eisiu dirbti. Manau, kad įgijęs daugiau praktikos ir savo verslą pradėsiu“.

Norite sužinoti, kaip naujos žinios keičia žmonių likimus? Tuomet žiūrėkite ketvirtą TV laidą iš ciklo „Nebijok pažinti“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Istorijos, kurios įkvepia pokyčiams – šeštadienį, lapkričio 24 d. 9.30 val. per LNK.