Konkurso „Mano profesija – kurti grožį“ finalas – internetu. Prisijunkite


Kelis mėnesius 8-12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai bei gimnazistai ir jaunuoliai iki 25 metų iš visos Lietuvos piešė, kūrė filmukus, fotografavo ir siuntė savo kūrybinius darbus konkursui „Mano profesija – kurti grožį“.

Konkursui, kurio dalyviai pasitelkę žinias apie kirpėjo, manikiūrininko, pedikiūrininko, vizažisto ir kosmetiko profesijas bei fantaziją turėjo pristatyti šias profesijas kitaip, nei įprasta, atsiųsta daugiau kaip 200 darbų. Visus juos matėte socialinio tinklo Facebook paskyroje „Mano profesija – kurti grožį“, o už labiausiai patikusius ir balsavote. Paskatinamieji rėmėjų prizai, kuriuos pelnė daugiausia paskyros lankytojų simpatijų sulaukusių darbų autoriai, taip pat jau išdalinti. Beliko sužinoti, kieno darbai labiausiai sužavėjo kompetentingą komisiją, sudarytą ir patyrusių grožio priežiūros, verslo, mokslo, meno sričių profesionalų, ir pasveikinti nugalėtojus.

Tad visus konkurso „Mano profesija – kurti grožį“ dalyvius, jų draugus, visus, besidominčius kirpėjo, manikiūrininko, pedikiūrininko, vizažisto bei kosmetiko profesijomis, sausio 19 d. 15.30 val. kviečiame į nuotolinį baigiamąjį renginį. Jo metu ne tik pasveikinsime nugalėtojus, bet ir daugiau sužinosime apie makiažo subtilybes, šiuolaikinės mados tendencijas bei apie tai, kokios galimybės atsiveria pasirinkusiems grožio srities profesijas.

Prisijungimo prie renginio nuorodos bus paskelbtos socialinio tinklo Facebook paskyroje „Mano profesija – kurti grožį“ sausio 19 d. 15 val.

Konkursas „Mano profesija – kurti grožį“ rengiamas įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje”, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.