Ko reikia, kad ne tu darbo, o darbas tavęs ieškotų? Atsakymą surasite 2018 m. gegužės 5 d., 11.30 val., per TV3

„Ne aš darbą, o darbas mane susirado“, – juokauja Mantas ir sako, kad jam dar mokslų nebaigus į profesinio rengimo centrą paskambino vienos įmonės atstovai, ieškantys suvirintojo. O būsimosios barmenės Sandros laukia tą pačią profesiją įgijusios seserys: kai tik ji baigs mokslus, visos trys atidarys kavinukę.

Ne visi jų bendramoksliai – būsimieji metalo apdirbėjai, melioratoriai ir kelininkai, masažuotojai, apskaitininkai, kirpėjai ir kitų profesijų besimokantys vaikinai ir merginos, save vadinantys būsimais profesionalais, – ketina kurti savo verslą ar dirbti šeimos įmonėsė. Bet jie žino, kad čia įgis būtent tų kompetencijų, kurių reikia šių laikų darbo rinkoje. O jei dar ir profesinio meistriškumo konkursų nugalėtojais ar prizininkais pavyks tapti, tai ir gerą atlyginimą turės ne tik svajonėse.

Apie visa tai – laidoje „Išsirink sau ateitį“, kurioje apie savo pasirinktas profesijas pasakos Alytaus ir Marijampolės profesinio rengimo centrų moksleiviai ir jų profesijos mokytojai, o patirtimi dalinsis buvę šių mokymo įstaigų auklėtiniai.

Laidą kviečiame žiūrėti šį šeštadienį 11.30 val. per TV3.