Lietuvių patarlė sako, kad mokslo šaknys visada karčios, ir tik vaisiai – saldūs. Bet tos šaknys – naujos žinios ir yra raktas, kurio seniai ieškote, ir kuriuo galima atrakinti duris į sėkmę ar bent jau pasijusti kur kas geriau.
Jei darbuotojas nori tobulėti, o darbdavys jį skatina, žmogus jausis labiau vertinamas, o tyrimai rodo, kad nuolat besimokantys žmonės net laimingesni. Kodėl? Todėl, sako nuolat besimokantis marketingo specialistas Simonas ir logistikos įmonės, kuriai vadovauja, darbuotojus nuolat į kursus siunčianti Rasa, kad naujos žinios reikalingos ir žmogui, ir įmonei: didėja darbuotojų profesionalumas ir pasitikėjimas savo jėgomis, o įmonė, kuri neskatina domėtis naujovėmis, pati save pasmerkia. Todėl, pritaria jiems psichologė Mirolanda Trakumaitė, kad mokymasis – tai nuolatinis augimas: jei šiandien žinai tai, ko vakar nežinojai, vadinasi ūgtelėjai.
Diskusija apie tai, kaip mokymasis ir naujos žinios bet kuriame amžiuje augina mūsų savivertę ir padeda tapti laimingesniais – antrojoje radijo laidų ciklo „Atgal į mokslą” laidoje. Jos kviečiame klausytis antradienį, rugsėjo 11 d. po 11 val. žinių per „Pūko“ radiją.
Klausykite radijo laidos „Atgal į mokslą“ antradieniais, po 11 val.