Kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Pilkoji smurto zona: ar Lietuvos profesinio mokymo įstaigos į ją patenka“

Maloniai kviečiame dalyvauti nuotolinėje konferencijoje „Pilkoji smurto zona: ar Lietuvos profesinio mokymo įstaigos į ją patenka“, kuri vyks š.m. kovo 24 – 25 dienomis.

Konferencijoje išgirsite LR Sveikatos apsaugos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijų atstovų, mokslininkų bei praktikų pranešimus apie smurto ir savižudybių rizikos problemas ir jų sprendimo galimybes Lietuvos profesinio ugdymo įstaigose. Dalyvauti kviečiame profesinių mokyklų atstovus (administraciją, pedagogus, vaiko gerovės komisijų narius, šeimos gydytojus ir jų komandą, kitus pagalbą mokiniams teikiančius specialistus), savivaldybių atstovus ir visus, kurie domisi smurto ir savižudybių problematika Lietuvoje.

Renginio programą rasite čia.

Registruotis galite: Registracijos anketa

Konferenciją organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

Konferencijos partneriai: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras

Renginys nemokamas, bus išduodami dalyvio pažymėjimai.

Konferencijos programa yra dalis projekto „Vaikų ir paauglių savižudybių bei patiriamo smurto veiksnių profilaktikos, pagalbos prieinamumo ir teikiamų paslaugų kokybės plėtra“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos lėšomis.