Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose kvalifikacijos tobulinimo mokymuose „Trimačio parametrinio projektavimo pradmenys SOLIDWORKS aplinkoje“

Sulaukę daug teigiamų atsiliepimų iš kas mėnesį vykdomų kvalifikacijos tobulinimo mokymų „Trimačio parametrinio projektavimo pradmenys SOLIDWORKS aplinkoje“ dalyvių ir toliau nuosekliai tęsiame šių mokymų ciklą ir kviečiame registruotis į 2021 m. balandžio 6-22 d. vyksiančius 40 akad. val. trukmės nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Mokymų tikslas – suteikti mokymų dalyviams bazines trimačio (3D) parametrinio projektavimo žinias ir formuoti praktinius įgūdžius kurti detalių ir mazgų modelius bei jų brėžinius su SOLIDWORKS programine įranga.

Mokymus sudaro šios temos: „SOLIDWORKS pagrindai ir vartotojo sąsaja“, Įvadas į eskizų kūrimą, „Detalių modeliavimo pagrindai“, Simetriškų ir nuolydį turinčių, detalių modeliavimas“, Pasikartojančios geometrijos kūrimas“, „Sukinių projektavimas ir modelio analizė“, „Tuščiavidurių detalių modeliavimas ir standumo briaunų kūrimas“, „Modelio geometrijos klaidų taisymas“, Projektuojamos detalės pakeitimai“, „Detalės konfigūracijos ir jų kūrimas“, „Formulių ir kintamųjų kūrimas“, Brėžinių kūrimas“, „Surinkimo komponavimas iš atskirų detalių“, Darbas su surinkimais ir jų analizė“, „Modulis pagal tikslinę grupę: technologijų mokytojai, fizikos mokytojai, informacinių technologijų mokytojai, matematikos mokytojai, dailės mokytojai“.

Mokymų dalyvių atsiliepimų nuoroda: https://inre.lt/solidworks-edu-kad-nesustotume-turime-mokytis/
Sėkmingai baigus mokymus dalyviams bus išduotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Registracijos į mokymus nuoroda: https://www.kpmpc.lt/kpmpc/renginys/trimacio-parametrinio-projektavimo-pradmenys-solidworks-aplinkoje-nuotoliniai-mokymai-26/

Kontaktai pasiteirauti:
Julijana Choruža, tel. 8 648 59376, el. paštas julijana.choruza@kpmpc.lt.