Kviečiame dalyvauti seminare „FORTEPIJONO/PIANINO DERINIMO IR MECHANIKOS REGULIAVIMO PAGRINDAI, DARBO ĮRANKIAI, MEDŽIAGOS“!

2017 m. vasario 17-18 d. Grigiškių meno mokykloje (Pašto g. 10, Grigiškės, Vilnius) vyks Lietuvos fortepijonų derintojų asociacijos seminaras „FORTEPIJONO/PIANINO DERINIMO IR MECHANIKOS REGULIAVIMO PAGRINDAI, DARBO ĮRANKIAI, MEDŽIAGOS“.

Fortepijonų derintojo profesija yra labai reta Lietuvoje, iki šiol įgyjama gana nedisciplinuotai, nesistemingai ir atsitiktinai. Natūralu, kad dalis šios profesijos atstovų turi vienokių ar kitokių įgūdžių ir dalyko išmanymo spragų. Kita dalis norėtų pagilinti ar atnaujinti savo profesines žinias. Programos tikslas yra nuosekliai išdėstyti dalyko pagrindus, reikalingus kokybiškai atlikti fortepijonų/pianinų derinimo ir reguliavimo darbus. Seminaro metu bus siekiama kuo aiškiau perteikti fortepijono/pianino derinimo ir mechanikos reguliavimo principus, reikalingus kasdienėje darbo su instrumentais praktikoje. Lietuvos respublikos muzikinio švietimo ir kultūros įstaigose esantys instrumentai yra pakankamai seni, todėl būtina aptarti esmines jų aptarnavimo ir priežiūros problemas. Profesionalių darbo įrankių ir medžiagų demonstravimas skatins puoselėti kokybiško aptarnavimo kultūrą. Dalyviams bus įteikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Lektoriai – Mait Meibaum (Tallinn), Audrius Blažiūnas (Vilnius), Mykolas Bazaras (Kaunas)

Dalyvių registracija – elektroniniu paštu lfda.info@gmail.com arba telefonu (+370) 618 58351.