Kviečiame dalyvauti seminare „INVESTICINIŲ PROJEKTŲ IR SĄNAUDŲ-NAUDOS ANALIZĖS PANAUDOJIMAS PROFESINIŲ MOKYKLŲ PLĖTROS STRATEGIJŲ ĮGYVENDINIME. ES STRUKTŪRINIŲ FONDŲ INVESTICIJŲ PROFESINIO MOKSLO INSTITUCIJOSE EFEKTYVUS VERTINIMAS.“ !

2017 m. vasario 22 d. (trečiadienį) Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centre vyks seminaras „Investicinių projektų ir sąnaudų-naudos analizės panaudojimas profesinių mokyklų plėtros strategijų įgyvendinime. ES struktūrinių fondų investicijų profesinio mokslo institucijose efektyvus vertinimas.“.
Seminaras skirtas: profesinių ir kitų mokyklų direktoriams, direktorių pavaduotojams ir kitiems vadybinį darbą dirbantiems darbuotojams.

Seminaro tikslas – padėti profesinių mokyklų vadovams pasirengti investicinių projektų įgyvendinimui.

Į profesinį mokslą atkeliauja nauja investicijų banga. Svarbu, kad būtų pasirinkti efektyvūs sprendimai, kurie sukurtų didžiausią naudą ateities ekonomikai, spręstų profesinėse mokyklose esamas aktualias strategines problemas. Projektų įgyvendinimo strategijos glaudžiai susiję su sąnaudų-naudos analizės (SNA) metodo taikymu projektų vertinime. Svarbu, kad bet kokie projektai būtų orientuoti į realios ekonominės naudos kūrimą.

Mokymų metu bus kalbama apie tai, kaip ir kokius aspektus vertinti Investiciniame projekte (IP) ir SNA, kaip vertinti konsultantų darbą, kokią ekonominę naudą atneša projektai ir kaip “priversti” projektus tarnauti plėtojant mokyklų veiklą.

Mokymai sukurs pagrindus profesinių mokyklų vadovams lengviau bendrauti SNA tobulinimo klausimais tiek su priežiūros institucijomis, tiek su konsultantais rengiančiais IP, tiek tarpusavyje kuriant svarbius strateginius bendradarbiavimo sprendimus.

Registracijos anketą rasite čia. Registracija vyksta iki 2017 vasario 15 d.