Kvietimas dalyvauti apklausoje apie kibernetinio saugumo mokymų, pasitelkiant įtraukiančias technologijas, poreikį profesiniame mokyme

Asociacijos „Langas į ateitį“ kartu su partneriai įgyvendina projektą „CybARverse: Kibernetinis saugumas profesiniame rengime pasitelkiant įtraukiąsias technologijas“.

Projekto įgyvendinimo metu parengta anketa, kurioje profesinio mokymo sektoriaus mokytojus ir dėstytojus kviečia išsakyti savo požiūrį ir nuomonę apie kibernetinio saugumo mokymų, pasitelkiant įtraukiančias technologijas, poreikį profesiniame mokyme.

Apklausos metu surinkta informacija bus panaudota Erasmus+ projekte „CybARverse: Kibernetinis saugumas profesiniame rengime pasitelkiant įtraukiąsias technologijas ” kuriant mokymo priemones ir turinį.

Apklausos adresas: https://testai.epilietis.eu/index.php/457614?lang=lt .

Apklausa visiškai anoniminė (nebent dalyviai patys nurodys savo e. pašto adresą tolimesnei informacijai gauti).

Anketos pildymas užtruks 5-10 minučių.

Apie projektą „CybARverse“

Bendrai pagal programą „Erasmus+“ finansuojamas projektas „CybARverse” siekia padėti informacinių technologijų ir kitų dalykų mokytojams bei dėstytojams įgyti skaitmeninių kompetencijų pasitelkiant papildytos realybės ir virtualios realybės technologijas. Daugiausia dėmesio skiriama kibernetinių grėsmių atpažinimui, apsisaugojimo priemonėms ir tinkamam reagavimui į jas.

Projekto metu bus sukurti, išbandyti ir pateikti 16 įtraukiosiomis technologijomis papildyti kibernetinio saugumo mokymo ir mokymosi scenarijai. Keturiuose bandomuosiuose mokymuose projekto partnerių šalyse kvalifikaciją tobulins ne mažiau kaip 80 mokytojų ir dėstytojų.
Projekto trukmė – 2 metai. Projekto įgyvendinimą finansuoja programa „Erasmus+“. Projektą koordinuoja asociacija „Langas į ateitį“. Projekto partneriai: S.C.P. Serv Limited (Kipras), Kipro kompiuterių draugija (Kipras), Tech.mt (Malta) ir EOS fondas (Rumunija).

Daugiau informacijos: https://www.langasiateiti.lt/projects/tarptautiniai/2022-2024-m-kibernetinis-saugumas-profesiniame-rengime-cybarverse/