„Nebijok pažinti“: geriausias laikas keistis yra šiandien

Sakoma, kad geriau vieną kartą pabandyti – ir tebūnie, kaip bus, negu vis dvejoti, o paskui galėtis. Dar sakoma, kad ir atidėlioti nereikia, nes geriausias laikas keistis yra šiandien. Tuo įsitikinę ir naujo TV žaidimo „Nebijok pažinti“ dalyviai.

Bus čia ir klausimai, ir komandos, besikaunančios dėl kiekvieno taško, ir prizai nugalėtojams. Bet bus ir šis tas neįprasto. Tai žmonės, kurie pateiks Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje susirinkusiems įvairaus amžiaus žaidėjams savo klausimus – žmonės, kurie patys išdrįso keistis, o dabar nori ir kitus įtikinti, kad mokytis, ieškoti ir atrasti naujas galimybes niekada nebūna per vėlu.

Vieni, kaip Indrė, savo pašaukimą atrado panorusi pasipuošti originaliu drabužiu, kiti, kaip Vladislovas, – naujos profesijos išmoko po to, kai buvęs darbdavys parodė duris. Dar kiti pagaliau rado laiko savo pomėgiams, nes anot Broniaus, „kai dirbau, nebuvo laiko dainuoti, tai dabar, išėjęs į pensiją pradėjau“. Pasakodami savo istorijas jie tikina, kad galimybių išbandyti jėgas naujose srityse tikrai netrūksta nei moksleiviams, nei studentams, nei jau patirties sukaupusiems, bet kažko vis ieškantiems žmonėms, tad užuot sukus ratus toje pačioje vietoje, geriau pabandyti nueiti ten, kur dar nesi buvęs, pabandyti tai, ko dar nebandei daryti.

Naujas TV laidų ciklas „Nebijok pažinti“, finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis – jau nuo lapkričio 3 d. Tikros istorijos ir rimti bei šmaikštūs klausimai – kiekvieną šeštadienį 9.30 val. per LNK.