Nepamirškite įsijungti televizoriaus: 2018-04-07, 11.30 val. per TV3 laida „Išsirink sau ateitį“ !!!

Jie sako, kad jau šiandien mokosi ateities profesijų ir nori tapti tais, kuriems nereikės prašyti, kad juos priimtų į darbą, o tais, kuriuos darbdaviai patys kvies.

Ir tikrai – negi gali pritrūkti darbo sporto klubo veiklos administratoriui, kuris moka masažuoti vytelėmis ar karštais akmenimis, ar fotografui, kurio praktiką puikiai įvertino Portugalijos leidykla? Ir negi gali gamybą modernizuojanti įmonė nenorėti to, kuris savo rankomis jau sukonstravo kelis robotus ir visą automatizuotą kompiuteriu valdomą palečių pakrovimo liniją? Bet kad taip būtų, reikia įgyti ne tik profesiją, bet ir tapti tikru profesionalu, tikina būsimieji specialistai.

Kur mokosi jie bei būsimieji atsinaujinančios energetikos specialistai ir vizualinės reklamos gamintojai, interjero apipavidalintojai, juvelyrai bei garso ir vaizdo technologijų operatoriai, sužinosite balandžio 7 d. žiūrėdami laidą „Išsirink sau ateitį“. Joje dalyvaus ir apie savo pasirinktas profesijas pasakos Elektrėnų profesinio mokymo centro bei Kauno taikomosios dailės mokyklos moksleiviai ir jų profesijos mokytojai, o patirtimi pasidalins buvę šių mokymo įstaigų auklėtiniai.

Apie tuos, kurie mokosi ateities profesijų – televizijos laidose iš ciklo „Išsirink sau ateitį“ – visą pavasarį, kiekvieną šeštadienį, 11.30 val. per TV3.