Nepraleiskite progos pasidalinti savo kolektyvine profesinio mokymo patirtimi fotografijos konkurse #CedefopPhotoAward 2018

www

Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizuoja fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2018 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.

Konkursas organizuojamas trečius metus iš eilės, iki šiol Lietuvos atstovams konkursas yra labai sėkmingas. 2016 metais dviejų Lietuvos atstovų iš Tauragės bei Šiaulių profesinio rengimo centrų fotografijos pateko tarp geriausiųjų, 2017 metais pirmojo prizo laimėtojais tapo Šiaulių profesinio rengimo centro komanda „Laikas kurti“, o Kauno mechanikos profesinio mokymo centro komanda „Mechaniniai paukščiai“ pateko tarp geriausiųjų.

Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą.

Bus nominuotos tris geriausios fotoistorijos.

Konkurso prizai:

  • Pirmąjį ir antrąjį prizą laimėjusios komandos keliaus į Vieną, Austrijos Respubliką, dalyvauti Europos profesinių gebėjimų savaitės Gala vakarienėje 2018 m. lapkričio 8 d. bei apdovanojimo renginyje 2018 m. lapkričio 9 d.
  • Trečiojo prizo laimėtojai keliaus į Salonikus (Thessaloniki), Graikijos Respubliką, dalyvauti 2018 m. lapkričio 1 d. Salonikų (Thessaloniki) tarptautinio filmų festivalio atidarymo ceremonijoje.

Geriausios fotografijos bus publikuotos CEDEFOP interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, Salonikų tarptautiniame filmų festivalyje (2018 m. lapkričio 1-11 dienomis), Europos profesinių gebėjimų savaitės metu Vienoje (2018 m. lapkričio 5-9 dienomis).

Dalyvavimo sąlygos:
Konkurse gali dalyvauti Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal pirminio ar tęstinio profesinio mokymo programas. Dalyviai turi suformuoti komandą ne daugiau kaip iš 4 narių. Kiekviena komanda turi pateikti originalią fotoistoriją (nuo trijų iki penkių fotografijų) bei pateikti naratyvinį, ne daugiau kaip 100 žodžių aprašymą. Kiekviena komanda gali pateikti tik vieną originalią fotoistoriją. Individualiai besimokantieji pateikę savo nuotraukas bus atmesti kaip neatitinkantys konkurso sąlygų.
Komandos turi pateikti savo fotoistorijas el. pašto adresu CedefopPhotoAward@cedefop.europa.eu, nurodant laiško temą „CedefopPhotoAward 2018“. Kartu turi būti pateikta užpildyta nustatytos formos paraiška. Jei paraišką teikia nepilnamečiai, turi būti pateiktas raštiškas tėvų ar globėjų sutikimas.

Fotografijų pateikimo terminas: 2018 m. liepos 15 d., 23:59 val. (Graikijos Respublikos laiku).

Planuojama, kad konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2018 m. rugsėjo mėn.

Kviečiame profesinio mokymo įstaigų mokinius ir jų mokytojus aktyviai dalyvauti šiame Konkurse ir pasidalinti savo mokymosi profesiniame mokyme patirtimi.

Konkurse dalyvaujančioms profesinio mokymo įstaigų komandoms Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras įteiks atminimo dovanėles.

Video kvietimas dalyvauti fotografijos konkurse:

Detalesnė informacija:

Dalyvavimo konkurse taisyklės bei paraiškos forma

Konkurso nuoroda CEDEFOP internetinėje svetainėje: www.cedefop.europa.eu

Cedefop informacija apie praėjusius CedefopPhotoaward konkursus: 2017, 2016.

Kilus klausimams skambinkite tel. (8 5) 249 7130, rašykite el. paštu neringa.tolstych@kpmpc.lt.

refernet