Pameistrystė: pralaimėjusių nebūna!

Verslininkai neretai guodžiasi, kad vienas iš didžiausių iššūkių, kuriuos patiria modernios įmonės – trūksta įvairių kvalifikacijų darbuotojų, o esamiems darbuotojams nepakanka kompetencijų. Efektyvus būdas spręsti šią problemą – plačiau atverti duris pameistriams ir patiems aktyviai dalyvauti rengiant būsimuosius profesionalus.

Apie tai, kuo pameistrystė naudinga verslui, kaip pačios įmonės dalyvauja rengiant kvalifikuotus darbuotojus ir kaip pameistrystės plėtra padeda didinti įmonių produktyvumą bei visos valstybės ekonomikos konkurencingumą, portale delfi.lt diskutuoja Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Mantas Gudas, Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro (TECHIN) vadovas Mindaugas Černius ir Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Pameistrystės poskyrio metodininkas Liutauras Valickas.

Anot jų, pameistrystė – unikali profesijos mokymo forma, nes „pralaimėjusių nebūna!“ Kodėl? Atsakymą sužinosite diskusijos vaizdo įraše.

Diskusiją inicijavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, įgyvendinantis projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.