Paroda „Studijos 2020“: ateik ir sužinok, kas iškeps skaniausią tortą

„Jei žinai, kuo nori tapti, sužinok, koks būsi. Jei abejoji ar sugebėsi – pamatyk, kad išmokti iškepti fantastiškai skanų tortą gali kiekvienas! Tik būtinai ateik, nes internetas torto skonio neperteiks ir studijų programos neišrinks!“, – taip galėtų skambėti tarptautinės mokymosi, studijų ir karjeros planavimo parodos „Studijos 2020“ šūkis, jei jį kurtų profesinių mokyklų mokiniai – nacionalinio būsimųjų kepėjų ir konditerių profesinio meistriškumo konkurso dalyviai.

Pasitelkę įgytas žinias bei visą mokymosi ir praktikos metu sukauptą patirtį ir įveikę savo bendramokslius būsimieji kepimo ir kitų saldumynų kūrimo meistrai vasario 6-7 d. dėl geriausio jaunojo kepėjo ir konditerio vardo susirungs nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse, kuris šios parodos metu vyks Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ 4-oje salėje.
Įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“, finansuojamą ES struktūrinių fondų lėšomis, savo sugebėjimus parodos lankytojams ankstesniais metais vykusiuose nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose jau demonstravo jaunieji virėjai, kirpėjai, higieninės kosmetikos kosmetikai, vizažistai, floristai, automechanikai ir kitų profesijų besimokantys būsimieji savo amato meistrai iš kelių dešimčių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis ir visiems būtum reikalingas?, – jei šį klausimą sau užduodate ir jūs, vasario mėn. 6-7 d. užsukite į „Litexpo“ ir ne tik pamatysite, ko išmoko būsimieji kepėjai ir konditeriai, bet ir sužinosite, kaip ir kur tampama tikrais skanėstų kūrimo meistrais. Jei panorote keisti profesiją ar tiesiog naujais skoniais pradžiuginti artimuosius, irgi užsukite – juk išmokti ką nors naujo niekada nebus per vėlu. Arba tiesiog stabtelėkite eidamas pro šalį – būsimieji profesionalai pažada: ko jau ko, bet idėjų, kaip savo rankomis sukurtu kepiniu pradžiuginti artimą žmogų – tikrai pasisemsite su kaupu.