Prodiuseris apie praktikantą: „Stiprus konkurentas auga!”

„Talentas – gerai, bet tobulinti įgūdžius ir domėtis naujausiomis tendencijomis reikia nuolat“, – stebėdamas, kaip dirba būsimieji vaizdo ir garso technologijų specialistai, sakė prodiuseris Sigitas Čiapas. O netrukus pridūrė: „Jaučiu, stiprus konkurentas auga!”

Už ką Kauno informacinių technologijų mokyklos moksleivis – būsimasis multimedijos paslaugų teikėjas – pelnė tokį patyrusio profesionalo įvertinimą, pamatysite laidoje „Tavo supergalia“. Joje pasakosime apie profesijas, kurias renkasi tie, kurie jaučia polinkį kurti meną ir puikiai išmano šiuolaikinių informacinių technologijų galimybes bei naudojasi jomis kurdami vaizdo ir garso klipus, iškabas, vidaus ir išorės reklaminius stendus, interneto reklamą bei daugybę kitų dalykų. Profesinių mokyklų absolventai ir jų mokytojai – vizualinės reklamos gamintojai ir multimedijos specialistai – jiems primena, kad reikia išmokti ne tik kurti informaciją ir ja dalintis, bet ir ją kaupti bei nuolat atnaujinti, nes tik nuolat besimokantis žmogus savo žiniomis gali praturtinti kitus. O tokiam galima pasiūlyti išbandyti ir radijo laidų vedėjo kėdę. Būtent tokia užduotis teko į vaizdo ir garso montažo paslaptis Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre besigilinančiai Kristinai, kuriai radijo laidų vedėjas Edgaras Kožuchovskis atskleidė paslaptį: „Jeigu mokykloje sėdėjote paskutiniame suole, o mokytojai jus nuolat tildė, gali būti, kad radijas yra ta vieta, kuri jums labiausiai tinka“.

Septintoji TV laidų ciklo „Tavo supergalia“, finansuojamo Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, laida – šį šeštadienį, gruodžio 8 d., 10.30 val. per TV3.

Jei ir Jūs planuojate mokytis profesinėje mokykloje, tai galite padaryti nelaukdami vasaros. Šiemet pirmą kartą priėmimas vyksta ir žiemą – nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 14 d. Daugiau informacijos LAMA BPO sistemoje http://profesinis.lamabpo.lt/.