Profesinio meistriškumo konkursas ,,Apdailos montuotojas 2024“ tapo tarptautiniu

Ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir suteikti galimybę geriausiems mokiniams parodyti savo profesinių gebėjimų lygį – toks pagrindinis visų šalyje organizuojamų profesinio meistriškumo konkursų tikslas.

Konkurso ,,Apdailos montuotojas 2024“, kuris Vilniuje vyks 2024 m. balandžio 25-26 dienomis LITEXPO parodų rūmuose RESTA parodos metu, užmačios platesnės. Organizatoriai siekia tuo pačiu kelti profesijos ir profesinio mokymo prestižą bei plėtoti ryšius su verslo institucijomis, socialiniais partneriais.

Konkurso koordinatorius – VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras šiems tikslams subūrė puikią komandą.

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO suteikė erdvias patalpas vienintelės specializuotos parodos statybų verslui Baltijos šalyse skirtos parodos RESTA 2024 metu. Tad konkursą galės stebėti tūkstančiai statybos bendrovių atstovų, o konkurso dalyviai bei juos lydintys mokytojai susipažinti su statybų verslo naujovėmis.

UAB „Knauf“ – įmonė, gaminanti nepriekaištingos kokybės statybines medžiagas, sprendimus ir su klientais palaikanti itin glaudžius santykius. Jos dėka konkurso dalyviai gauna visas užduočiai atlikti skirtas medžiagas, o geriausiai atliktų darbų autoriai vertingus prizus – profesinei veiklai skirtų įrankių.

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro profesijos mokytojai ir UAB „Knauf“ specialistai rūpinasi užduoties konkursui kūrimu.

Šiemet konkurse dalyvaus 12 komandų. Viena jų atvyks iš Latvijos, Daugpilyje esančios profesinio mokymo įstaigos Latgales Indrustrialais tehnikums. Jie konkurse dalyvavo ir pernai.

Komandoje – du apdailininkai. Per dvi dienas darbui skirtu laiku pagal pateiktus brėžinius jie turės sumontuoti gipso kartono konstrukciją ir ją nuglaistyti.

Dalyvių darbus vertinanti komisija, sudaryta iš verslo įmonių atstovų, tikrins ne tik galutinį darbo rezultatą, bet ir stebės, kaip laikomasi statybos darbų technologinių procesų, medžiagų panaudojimo pagal paskirtį efektyvumo, kokybės reikalavimų, darbuotojų saugos ir sveikatos normų.

Papildomą informaciją apie konkurso ,,Apdailos montuotojas 2024“ organizavimą teikia VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras praktinio mokymo vadovas Vytautas Nekrošius,
el. paštas vytautas.nekrosius@vsrc.lt arba tel. 8650 78812.

czr9jz_xi7ze

aqhrcj1e96e