Oscilografo naudojimas automobilių variklių valdymo sistemų ir tinklinių ryšių diagnostikoje

KTP – 110
Programos kodas
8 akad. val.
Programos trukmė
50 Eur
Dalyvio kaina
2019-04-26 09:30
Seminaro vieta: Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos sektorinis praktinio mokymo centras, Mokyklos g. 21, Bukiškio k., Avižienių sen., LT-14182, Vilniaus r. sav.

Programos anotacija (aktualumas), tikslas ir uždaviniai
Programa skirta tobulinti profesijos mokytojų automobilių elektroninių variklių valdymo sistemų ir tinklinių ryšių gedimų nustatymo technologines kompetencijas bei jų taikymą mokymo procese.
Mokymų metu bus apžvelgiamos plačiausiai naudojamos automobilių variklių elektroninės valdymo sistemos, įvairūs jutikliai ir valdikliai, jų diagnozavimas panaudojant šiuolaikinių elektroninių valdymo sistemų diagnostinę įrangą bei oscilografą. Mokymų dalyviai įgis patirties, kaip mokiniams pateikti elektros įrenginių ir sistemų diagnostikos būdus, diagnostinių įrenginių bei oscilografo naudojimo galimybes. Įvairių diagnostinių prietaisų pagalba (Launch, Picoscope, Bosch KTS ir FSA) bus mokoma, kaip mokyti mokinius atlikti tiesioginius ir netiesioginius matavimus, kaip matuoti elektrinius parametrus ir palyginti juos su elektroninėse duomenų bazėse Autodata ir [ESI]tronic pateiktais duomenimis.

Programą sudaro šios temos:
Automobilių variklių valdymų sistemų sandara, elektroninių signalų rūšys.
Variklį valdančių jutiklių ir valdiklių paskirtis, sandara, veikimo principas ir diagnozavimo būdai.
Oscilografo paskirtis, jo panaudojimas variklio valdymo sistemų diagnostikoje.
Praktinių užduočių atlikimas prie automobilių. Darbas grupėse.

Seminaro tikslas – tobulinti automobilių elektroninių variklio valdymo sistemų ir tinklinių ryšių gedimų nustatymo technologinių kompetencijų perteikimą mokymo procese.

Seminaro uždaviniai:
1. Supažindinti su elektroniškai valdomų sistemų diagnostinės įrangos naudojimo galimybėmis.
2. Patobulinti žinias, atliekant šiuolaikinių automobilių elektroniškai valdomų variklių sistemų ir tinklinių ryšių gedimų diagnozavimą, naudojantis naujausiomis technologijomis.

Programos rengėjai (autoriai)
Tadas Klevas, Martynas Skulskis
Seminaro lektoriai
Martynas Skulskis

Programą kuruojantis KPMPC darbuotojas
Lina Lukošiūnienė, tel. (8 5) 249 8187, el. p. lina.lukosiuniene@kpmpc.lt