Sėkmė myli nenuleidžiančius rankų ir nebijančius keistis

Tuo buvusi profesionali sportininkė, kurią stuburo trauma pasodino į neįgaliojo vežimėlį, ir jauna fotografų šeima, prestižinį darbą išdrįsusi iškeisti į mielą širdžiai, įsitikino patys.

Baigusi profesinės reabilitacijos avalynės taisymo programą Aistė išdrįso imtis verslo. Pradėjusi nuo odinių apyrankių, dabar ji jau skaito paskaitas apie motyvaciją kitiems ir ruošiasi gaminti odinius rankų darbo baldus. O vestuvių fotografus Pauliną ir Matą palikti advokatų kontorą ir atsisakyti finansų konsultanto karjeros paskatino atsitiktinumas – per povestuvinę kelionę į rankas patekusi knyga apie fotografiją. „Tėvai sakė: vaikai, susiraskit normalų darbą, bet dabar jau suprato, kad galime pragyventi ir džiaugtis darbu“, – sako jie. „Ką bedarytum, reikia daryti geriausiai – tada visuomet turėsi darbo“, – patvirtina ir buvęs diplomatas, o dabar architektūros fotografas Leonas.

Apie tai, kaip drąsa ir ryžtas padeda įveikti didžiausius sunkumus, kas gali padėti nusprendusiems imtis verslo ir kaip mokosi būsimieji odininkai bei fotografai Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre – šeštojoje televizijos laidų ciklo „Mokytis niekada nevėlu“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, laidoje. Ją kviečiame žiūrėti spalio 13 dieną 10.30 val. per TV3.