Suaugusiesiems – naujos galimybės tobulinti įgūdžius ir išmokti naujų dalykų

Per karantiną išmokome daugybės naujų dalykų: pasisiūti prijuostę, kepti tortus, o kai kurie net pradėjo remontuoti savo būstą. Tačiau vieniems sekasi geriau, kitiems prasčiau – akivaizdu, kad neprošal būtų šiek tiek pasimokyti.

Šį rudenį atsivėrė nauja galimybė įgyti kasdieniame gyvenime praversiančių įgūdžių. Į 40 akademinių valandų trukmės mokymus Lietuvos profesinės mokyklos kviečia suaugusiuosius, kurie nori išmokti ne tik profesionaliai kepti picas, susitvarkyti nagus ar susiremontuoti savo butą, bet ir tobulinti jau turimus įgūdžius ar įgyti naujų. Rinktis galima iš daugybės darbo rinkoje paklausių ir perspektyvių profesijų, pvz., „Gyvenamųjų erdvių interjero dekoravimas“, „Vaizdo klipo kūrimas“, „Portreto fotografavimas studijoje“, „Holistinis (atpalaiduojantis) masažas“, „Automobilių remonto technologijos, įranga ir medžiagos“, „Apsaugos sistemų montavimas“, „Saulės elektrinių montavimo pagrindai“, „Asmeninių finansų valdymas (investavimas)“, „Pramoninių robotų programavimas“, „ Tinklalapių kūrimas ir programavimas“ ir kt. Jei patiks ir seksis, įgiję profesijos pradmenis galėsite mokytis toliau – tapti tikru profesionalu, kurių ieško darbdaviai. Juk ne be reikalo sakoma, kad mokytis niekada nevėlu – reikia tik norėti ir išdrįsti pabandyti.

Per dvejus metus įgyvendinant Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra, suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas“ iš viso numatoma parengti 120 įvairių sričių neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų. Jų tikslas – suteikti suaugusiems galimybę patobulinti įgytus gebėjimus bei įgyti naujų žinių ir kompetencijų. Rengiant šias programas, projektą įgyvendinantis Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras glaudžiai bendradarbiauja su didelę patirtį ruošiant įvairių sričių specialistus sukaupusiomis šalies profesinio mokymo įstaigomis. Daugiau informacijos telefonu +370 630 20145.