Sužinoti ir išmokti niekada nebus per vėlu. Kviečiame pasiklausyti radijo laidų ciklo „Nevėlu mokytis geresniam gyvenimui“

Jeigu kartais susimąstote, kad jums nebeužtenka turimų žinių ir vis dažniau svarstote apie galimybę tęsti neužbaigtus mokslus ar įgyti paklausią profesiją – jūs tai galite. Norite mokytis neišeidami iš namų ar biuro jums patogiu laiku, nes dieną nerastumėt nė valandėlės nueiti į įdomią paskaitą? Ir tai jūs galite.

Gal pajutote, kad atėjo laikas pradėti gyventi sveikiau, bet nežinote, kaip grūdintis ar pradėti sportuoti, kai jau sulaukėte brandaus amžiaus – sužinosite. Gal ramybės neduoda klausimas, kodėl vieni žmonės sugeba suburti kitus, uždegti juos ir vesti tikslo link, o kitiems iki tikro lyderio vis kažko trūksta – apie tai taip pat išgirsite. O gal svajojate atrasti naujus savo talentus ir išbandyti tai, ko niekada nebandėte, arba įdomiai praleisti laisvalaikį – atrasite, kaip ir kur tai išbandyti.

Atsakymus į ramybės neduodančius klausimus – kur įgyti profesiją ir kokią pasirinkti, kaip mokytis bei ko galima išmokti suaugusiųjų mokykloje, nuotoliniu ar neformaliu būdu, kur pagilinti savo skaitmeninio raštingumo žinias ir kur moko gyventi sveikiau, o kur rasti universitetą, kuriame galėtų studijuoti senjorai, neketinantys užsidaryti tarp keturių buto sienų, arba kur slypi laimingos šeimos paslaptis, o kas lemia, ar tapsi tikru lyderiu ir dar daug kitų dalykų, – išgirsite dešimties radijo laidų cikle „Nevėlu mokytis geresniam gyvenimui“.

Net jei jų negirdėjai – rasi jas internete (KPMPC YouTube paskyra), nes ką nors sužinoti ir išmokti niekada nebus per vėlu.

Radijo laidų ciklas „Nevėlu mokytis geresniam gyvenimui“ parengtas įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje”, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.